• Неодамнешно
X-DREE 9Pcs AC250V/10A AC125V/15A 12mm Тема Панел Монтирани 5x20mm Осигурач Носителот Штекер(9 Unids НАИЗМЕНИЧЕН напон 220V / 10A AC125 ν / 15A 12mm Rosca Montada en el Панел Portafusibles 5x20mm Portafusibles

X-DREE 9Pcs AC250V/10A AC125V/15A 12mm Тема Панел Монтирани 5x20mm Осигурач Носителот Штекер(9 Unids НАИЗМЕНИЧЕН

Buyers rating:
DEN 220.08

Количина на стоки

Точка Име : Панел Монтирани Осигурач Држач;Одговара за : 20 x 5mm Осигурувачи;Номинална Напон : AC 250 V 10 A 125 V 15 A.Тема Кол : 12mm/0.47";Holder Size(Не Вклучуваат Pin ) : 33 x 16mm/ 1.3" x 0.63"(L*D).Вкупна Должина : 38mm/1.5";Fuses Size : 20 x 5mm/0.8" x 0.2"(L*D).Материјал : Пластика ,Метал;Боја : Црна, Сребрена на Ѕвонење(Материјал : plástico, метално; боја : гора, tono plateado.Net Тежина : 54g;Пакет Содржина : 9 x Панел Планината Осигурач Носител(Peso neto : 54g; Contenido del paquete : 9 x Portafusibles де montaje en панел. 9 Pcs AC250 V/10 A AC125 V/15 A 12mm Тема Панел Монтирани 5x20mm Осигурач Носителот Socket Descriptions : Овој панел монтирани осигурач држач е погоден за 5 x 20mm тип на осигурувачот.Со завртка капа и лемење-повлечи терминали.Услуга : 1 година бесплатен замена на неисправни единици и 30 дена безусловна се врати и враќање; пријателска поддршка на корисниците во рок од 24 часа.Опис на Spanish9 Unids НАИЗМЕНИЧЕН напон 220 V / 10 A AC125 ν / 15 A 12mm Rosca Montada en el Панел Portafusibles 5x20mm Portafusibles Nombre del artículo : Portafusibles montado en el панел; apto para : fusibles де 20 x 5 mm; voltaje номинална : C-A 220 V 10 A 125 ν 15 ADiámetro del hilo : 12 mm / 0,47' '; Tamaño del насловни (не incluye pin) : 33 x 16 мм / 1.3' 'x 0.63' '(L * D) Longitud вкупно : 38 mm / 1.5' '; Tamaño де лос fusibles : 20 x 5 mm / 0.8' 'x 0.2' '(L * D)Материјал : plástico, метално; боја : гора, tono plateado Peso neto : 54g; Contenido del paquete : 9 x Portafusibles де montaje en панел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Varimixer 225/60R 60Q Задните Сад Екранот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Varimixer 225/60R 60Q Задните Сад Екранот

Вистински ОЕМ замена дел.Varimixer има целосна линија на комерцијални миксери кујнски дека се залагаме за и

DEN 17454.24
Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент

Земја На Потекло : Германија.Број На Модел : 0390270 Објектот Пакет Димензија : 8.0" L x 10.0" W x 10.0" H Точка Пакет Те

DEN 16896.48
ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3

Две групи на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.

DEN 188.40
Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови

Пакување од 25 11 x 14 инчи.Пластични нелепило chalkboard листови.Совршен за било каков вид на сигнализацијата.О

DEN 508.80