• Неодамнешно
Cambro VBRU5110 5' Обратно Бар Ултра Серија Црна Случај од 1

Cambro VBRU5110 5' Обратно Бар Ултра Серија Црна Случај од 1

Buyers rating:
DEN 2145.60

Количина на стоки

Користете Вклучена Camchillers или Cold Fest Тави и Crocks да студ безбедно за 4+ часа.Две secure storage кабинети држи до 50 кг. (22,7 кг) по замрзнување. 18"H x 17½"W x 21"D (45,7 X 44,5 X 53,3 cm) секој кабинет, 3.83 ft3 (0,11 m3).Ергономски обликувани-во рачки на двете страни се обезбеди лесно маневрирање.Вклучува црево-компатибилен одвод на славина за дренажа и чистење.Поттикнување на избор на свежо овошје и зеленчук може да биде толку лесно како право презентација.На Обратно Храна Бар Ултра Серија оптимизира малопродажба со изолирани преносни бар кој не се користи електричната енергија.Ултра Серија нуди бонус простор за складирање во однос на традиционалните Обратно Храна Бар, со две безбедна кабинети кои можат да имаат до 50 кг. (22,7 кг) по замрзнување.Идеален како салата бар, појадок бар, снек станица, или дополнителен служат линија, дополнителна опрема овозможи капацитети, да го конфигурирате и да се прилагодите.Чувајте храна ладно за 4 или повеќе часа при користење на Бафет Camchillers или Coldfest Тави и Crocks, заштитени од дебел, ХЛОРОФЛУРОКАРБОНИ-слободен пена изолирани велс.Дизајниран од трајни rotomolded материјал кој е рѓа, дент, и се отпорни.Искористат можностите од само-услуга за продажба и унапредување на здравјето јадење со истиот практично решение!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

PanaVise 847-1/2 Микро Канал Планината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PanaVise 847-1/2 Микро Канал Планината

За помали CCTV камери тежина до 3 кг (1.4 kg).За 1 / 2" (12.7 мм) или 3 / 4" (19.1 mm) канал или NPT цевка инсталира.Должина од

DEN 983.76
Ергономски Тастатура Зглоб и Глувчето врвката за на Одмор Подлога, Глувчето Зглоб со Не се Лизга Гумени, Погоден
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ергономски Тастатура Зглоб и Глувчето врвката за на Одмор Подлога, Глувчето Зглоб со Не се Лизга Гумени, Погоден

✅Материјал: глувчето и тастатурата врвката за на одмор подлога е направен од удобно мемориска пена и д

DEN 239.76
Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент

Земја На Потекло : Германија.Број На Модел : 0390270 Објектот Пакет Димензија : 8.0" L x 10.0" W x 10.0" H Точка Пакет Те

DEN 16896.48
Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови

Пакување од 25 11 x 14 инчи.Пластични нелепило chalkboard листови.Совршен за било каков вид на сигнализацијата.О

DEN 508.80
500ml Кокос Ѓумбир Шампон Брзо Црна Коса, Коса, Боја и Боење Негување Шампон, Чиста Шампон 2-во-1 Шампон-ConditionerShampoo-клима
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

500ml Кокос Ѓумбир Шампон Брзо Црна Коса, Коса, Боја и Боење Негување Шампон, Чиста Шампон 2-во-1 Шампон-ConditionerShampoo-клима

Шампон Ѓумбир Шампон*_* y боење и црна коса, брзо црна коса, а не црна скалпот.Црна Коса Шампон*_* Погоден за

DEN 880.56
ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3

Две групи на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.

DEN 188.40