• Неодамнешно
Батеријата Кабел Повлечи, 4/0 AWG, 3/8 Студ, 90° Свиткана

Батеријата Кабел Повлечи, 4/0 AWG, 3/8 Студ, 90° Свиткана

Buyers rating:
DEN 17664.00

Количина на стоки

Барел Тип - Стандард Барел w/Разгореа Влез, Нема Прозорец.Заврши/Слој - Tin-Позлата ги Исполнува ASTM B545-97, Класа C 320µ-во (8 µm).Стандардите се Сретна УЛ Наведени за употреба во САД и Канада до УЛ 486 A-486 B за моќ апликации, ги исполнува НИ Воена Жица се Повлече Спецификации.Тип На Производ - Бакар Компресија Повлечи.Answer : ___________________________ Note : Консултирајте се со кабел производителот за напон стрес олеснување инструкции со апликации поголема од 2000 V. A4/0-38 RF-C Бакар Компресија Батеријата Кабел Повлечи, 4/0 AWG, 3/8" Студ со 90 степени наведнуваат се калај галвански да се исполнат ASTM Класа C спецификација за отпорност на корозија.Произведени со стандардна барел без увид прозорецот за спречување на contaminents од запишување.Разгореа барел влез за олеснување на вметнување flex проводници.Висок pullout сила за тешки апликации и воени pullout сила барања кога се користи Panduit препорачува инструментално.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3

Две групи на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.

DEN 188.40
PanaVise 847-1/2 Микро Канал Планината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PanaVise 847-1/2 Микро Канал Планината

За помали CCTV камери тежина до 3 кг (1.4 kg).За 1 / 2" (12.7 мм) или 3 / 4" (19.1 mm) канал или NPT цевка инсталира.Должина од

DEN 983.76
Varimixer 225/60R 60Q Задните Сад Екранот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Varimixer 225/60R 60Q Задните Сад Екранот

Вистински ОЕМ замена дел.Varimixer има целосна линија на комерцијални миксери кујнски дека се залагаме за и

DEN 17454.24