• Неодамнешно
Tcplyn 1PCS Пластична Слика Складирање Цевка со Носи на Рака ја Ротирате Цртање Цилиндар Постер Копчето за Држачот за Уметници и Planners Црна

Tcplyn 1PCS Пластична Слика Складирање Цевка со Носи на Рака ја Ротирате Цртање Цилиндар Постер Копчето за Држачот

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

Должина : 500mm; да се Прошири : 900mm; Носат на Рака Должина (најдолго) : 900mm.Може да се користи да се соберат различни трудови и уметнички дела како оризова хартија.Силна разноврсна цртање цевка која е популарна помеѓу уметници и planners, и е дизајниран да се носат уметнички дела.Материјал : Пластика.Боја : Црна.Description Color : Black Material : Plastic Diameter : (внатре) 60mm* (надворешно) 68mm Length : 500mm; да се Прошири : 900mm; Носат на Рака Должина (најдолго) : 900mm Convenient да се носат, бидејќи тоа има должина прилагодливи рамо strap Can се користи за да се соберат различни трудови и уметнички дела, како што ориз paper A силна разноврсна цртање цевка која е популарна помеѓу уметници и planners, и е дизајниран да се носат уметнички дела Пакет Содржина 1x Слика Складирање Tube Note : -Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен.Ако чување разликата, ве молиме да се купи тоа внимателно.-Ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење.-Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакет Including1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ергономски Тастатура Зглоб и Глувчето врвката за на Одмор Подлога, Глувчето Зглоб со Не се Лизга Гумени, Погоден
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ергономски Тастатура Зглоб и Глувчето врвката за на Одмор Подлога, Глувчето Зглоб со Не се Лизга Гумени, Погоден

✅Материјал: глувчето и тастатурата врвката за на одмор подлога е направен од удобно мемориска пена и д

DEN 239.76
ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3

Две групи на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.

DEN 188.40
Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент

Земја На Потекло : Германија.Број На Модел : 0390270 Објектот Пакет Димензија : 8.0" L x 10.0" W x 10.0" H Точка Пакет Те

DEN 16896.48