• Неодамнешно
YIBANG-DZSW Дигитални Лукс Метар Дигитални Illuminance Метар 881E Висока Прецизност Светлина Метар Illuminance Светлината Тест Светлина Метар Photometer 300,000 Лукс Дигитални Photometer (Боја :

YIBANG-DZSW Дигитални Лукс Метар Дигитални Illuminance Метар 881E Висока Прецизност Светлина Метар Illuminance

Buyers rating:
DEN 1619.28

Количина на стоки

Тоа е целосно cosine коригира за аголна појавата на светлина.На illuminance метар е компактен, тешки и лесно да се справи со тоа се должи на нејзината изградба.Светлината чувствителни компонента што се користи во метар е многу стабилна, долг живот силикон диоди.HP-881 E Дигитални ЛУКС Метар е прецизен инструмент се користи за да се измери illuminance во областа.Примена на HP-881 E е многу голема.Тоа исто така вклучува и апликации во нашиот секојдневен живот, како што се фабрики, магацини, училишта, канцеларии, домови, улични светилки, лаборатории и др. [Мерен опсег] : Осветлување : 1-30 милиони Лукс[Функција] : 1. Температурата measurement2. Слободно да се префрлате помеѓу ℃ и ℉3. Рекорд storage4. MAX и MIN вредност selection5. Моменталната брзина на ветрот, MAX value6. Целзиусови степени/Целзиусови switch7. Backlighting8. REL во однос measurement9. Чувајте вредност да се погледне back10. Вредност држете[Исклучување] : Автоматско исклучување без операција (10 минути) или рачно исклучување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

PanaVise 847-1/2 Микро Канал Планината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PanaVise 847-1/2 Микро Канал Планината

За помали CCTV камери тежина до 3 кг (1.4 kg).За 1 / 2" (12.7 мм) или 3 / 4" (19.1 mm) канал или NPT цевка инсталира.Должина од

DEN 983.76
ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3

Две групи на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.

DEN 188.40
Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент

Земја На Потекло : Германија.Број На Модел : 0390270 Објектот Пакет Димензија : 8.0" L x 10.0" W x 10.0" H...

DEN 16896.48
500ml Кокос Ѓумбир Шампон Брзо Црна Коса, Коса, Боја и Боење Негување Шампон, Чиста Шампон 2-во-1 Шампон-ConditionerShampoo-клима
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

500ml Кокос Ѓумбир Шампон Брзо Црна Коса, Коса, Боја и Боење Негување Шампон, Чиста Шампон 2-во-1 Шампон-ConditionerShampoo-клима

Шампон Ѓумбир Шампон*_* y боење и црна коса, брзо црна коса, а не црна скалпот.Црна Коса Шампон*_* Погоден за

DEN 880.56
Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови

Пакување од 25 11 x 14 инчи.Пластични нелепило chalkboard листови.Совршен за било каков вид на сигнализацијата.О

DEN 508.80