• Неодамнешно
ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3

ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3

Buyers rating:
DEN 188.40

Количина на стоки

Две групи на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.НЕ за монтирање на ѕид.Комплетен сет на ТВ стојат замена завртки за вашиот Vizio E601i-A3. Две групи на метрички завртки, седум завртки вкупно.Три кратки црни машина завртки и четири долга црна машина завртки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент

Земја На Потекло : Германија.Број На Модел : 0390270 Објектот Пакет Димензија : 8.0" L x 10.0" W x 10.0" H Точка Пакет Те

DEN 16896.48