• Неодамнешно
Моделирање на Алати, Декорирање Моделирање Алатки Нерѓосувачки Челик Топка за Занаетчиски Печење за Дома

Моделирање на Алати, Декорирање Моделирање Алатки Нерѓосувачки Челик Топка за Занаетчиски Печење за Дома

Buyers rating:
DEN 242.16

Количина на стоки

Солиден и издржливи, направени од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик + пластични материјали, долг животен век.Торта метал топката може да се направи на различни занаетчиски предмети за да ги задоволат вашите создавањето потреби.Може да се користи како подарок за почетници, пријатели и семејство или повеќе искусни торта на одлуки.Тоа е погоден за правење на школки или gourds форма, и може да се пораби или помеша на глина.Иновативниот дизајн глава го прави полесно за вас да се произведе рачно изработени или помине уметност производи.Функција : 1. Тоа е погоден за правење на школки или gourds форма, и може да се пораби или помеша на глина.2. Иновативниот дизајн глава го прави полесно за вас да се произведе рачно изработени или помине уметност производи.3. Торта метал топката може да се направи на различни занаетчиски предмети за да ги задоволат вашите создавањето потреби.4. Може да се користи како подарок за почетници, пријатели и семејство или повеќе искусни торта на одлуки.5. Солиден и издржливи, направени од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик + пластични материјали, долг животен век.Спецификација : Предмет Тип : Торта Метал Ball Material : Нерѓосувачки Челик + Plastic Weight : Прибл. 136g / 4.8 oz Product Употреба : Торта Декорација Tool Package Листата : 4 x Cake Метал Топката.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

PanaVise 847-1/2 Микро Канал Планината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PanaVise 847-1/2 Микро Канал Планината

За помали CCTV камери тежина до 3 кг (1.4 kg).За 1 / 2" (12.7 мм) или 3 / 4" (19.1 mm) канал или NPT цевка инсталира.Должина од

DEN 983.76
Ергономски Тастатура Зглоб и Глувчето врвката за на Одмор Подлога, Глувчето Зглоб со Не се Лизга Гумени, Погоден
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ергономски Тастатура Зглоб и Глувчето врвката за на Одмор Подлога, Глувчето Зглоб со Не се Лизга Гумени, Погоден

✅Материјал: глувчето и тастатурата врвката за на одмор подлога е направен од удобно мемориска пена и д

DEN 239.76
Varimixer 225/60R 60Q Задните Сад Екранот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Varimixer 225/60R 60Q Задните Сад Екранот

Вистински ОЕМ замена дел.Varimixer има целосна линија на комерцијални миксери кујнски дека се залагаме за и

DEN 17454.24