• Неодамнешно
Usmascot Четка Метла Носителот, Мултифункционален Четка Клип, Ѕид Монтирани Метла Gripper, Алатка за Складирање Само Лепило Закачалка Организатор Багажник, Идеална за Куј

Usmascot Четка Метла Носителот, Мултифункционален Четка Клип, Ѕид Монтирани Метла Gripper, Алатка за Складирање

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

Метла и Четка Носителот : Одговара на ѕид лесно и никогаш не грижете се, Тоа ќе падне на следното утро.Виси за време и влажни четка брзо ќе се исуши, никогаш умот ќе еродира или одат остарел се влажни.Вода ќе straightly протокот на подот, да се спречи било каква штета на ѕидовите, купи со доверба!. 2-во-1 Дизајн : 3pcs Држач, Четка, Оваа четка и метла закачалка за складирање рек карактеристики 1 слотови и 2 куки дека може да висат најголем дел од вашата кујна, чистење, метал, спортски и гаража рачни алатки за безбедно.Кога еден објект паѓа на анти-лизга гумени слот, тркалање на топката автоматски ќе се прилагоди за да објектот е дебелината и потпора тоа цврсто.Силна Трајни & Простор за Заштеда на енергија : Четка и метла комунални организаторот за дома има добар квалитет четка носителот може да носи тешки работи сигурно, Авто прилагодливи тркалање на топката, може поддршка на губење до 7 килограми, безбедно складирање влажни џогерите или други тешки tools.Организирање на вашиот метла плакарот, кујна, гаража, подрум или перење соба со овој здрав и разноврсна решение за складирање.Удар-слободен Дизајн : Лесно да се инсталира.Употреба на ѕид мазни површината, избришете ѕидот површината пред употреба, се закачите на четка држачот на ѕидот површина, и да го користите по стои 24 часа.Ставете е многу цврста и не е лесно да падне.Автоматски Adjusttable : Четка носителот може автоматски да го прилагоди поддршка на сила, повеќе тешки на четка е,се уште цврсто тоа ќе се одржи, лесно место или отстраните вашите предмети.Мека гума зафати слотови, сè држи удобно, гарантира ништо не се лизга.Usmascot четка метла носител е одлична за заштеда на простор и складирање на вашите чистење на материјали, работа во градината алатки и др.Функција : 1, 3pcs Метла и држач, четка, 6 куки гаража складирање држи до 18 алатки за складирање решенија за метла на сопствениците. 2, Гаража storage системи метла организаторот за гаража shelving идеи. 3, Ѕид организатор дизајниран ви дава безбеден, брз и лесен начин да ги чувате и да се одржи различни апарати за домаќинство предмети со справува со различна дебелина. 4, Едноставно вметнете се справи во слотот и заокружен, гравитацијата контролирани, топката тркалање автоматски се приспособува на рачка е дебелината и костец тоа сигурно. 5, Широко се користи во перење, гаража, двор, нови простории, канцеларии. 6, Организирање на вашиот метла плакарот, кујна, гаража, подрум или перење соба со овој здрав и разноврсна решение за складирање денес ! 100% Задоволството на Корисниците на Услугите, на секој проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

500ml Кокос Ѓумбир Шампон Брзо Црна Коса, Коса, Боја и Боење Негување Шампон, Чиста Шампон 2-во-1 Шампон-ConditionerShampoo-клима
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

500ml Кокос Ѓумбир Шампон Брзо Црна Коса, Коса, Боја и Боење Негување Шампон, Чиста Шампон 2-во-1 Шампон-ConditionerShampoo-клима

Шампон Ѓумбир Шампон*_* y боење и црна коса, брзо црна коса, а не црна скалпот.Црна Коса Шампон*_* Погоден за

DEN 880.56
Ергономски Тастатура Зглоб и Глувчето врвката за на Одмор Подлога, Глувчето Зглоб со Не се Лизга Гумени, Погоден
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ергономски Тастатура Зглоб и Глувчето врвката за на Одмор Подлога, Глувчето Зглоб со Не се Лизга Гумени, Погоден

✅Материјал: глувчето и тастатурата врвката за на одмор подлога е направен од удобно мемориска пена и д

DEN 239.76
Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови

Пакување од 25 11 x 14 инчи.Пластични нелепило chalkboard листови.Совршен за било каков вид на сигнализацијата.О

DEN 508.80