• Неодамнешно
Discoverer 35x40 Високо-моќен Железо се Справи со Зголемувачот (Сребрена Црна)

Discoverer 35x40 Високо-моќен Железо се Справи со Зголемувачот (Сребрена Црна)

Buyers rating:
DEN 2025.60

Количина на стоки

Зголемувачот.Канцеларија Производи.Основни параметри Зголемување : 35 (не реална стапка, виртуелна пати) Дијаметар : 40mm Опсег на употреба : канцеларија, болница, училиште, идентификација инструмент специфични, печатење, Дома Мебел, машини, итн.Пакување листа Зголемувачот, Картон, Прирачник.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Varimixer 225/60R 60Q Задните Сад Екранот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Varimixer 225/60R 60Q Задните Сад Екранот

Вистински ОЕМ замена дел.Varimixer има целосна линија на комерцијални миксери кујнски дека се залагаме за и

DEN 17454.24
Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови

Пакување од 25 11 x 14 инчи.Пластични нелепило chalkboard листови.Совршен за било каков вид на сигнализацијата.О

DEN 508.80