• Неодамнешно
VOLT ПЛУС ТЕХНИКА Брз Адаптивни Турбо 18W Dual-Портен USB Автомобил за Полнење Работи за Asus РОГ Телефон 2 со USB Тип-C Кабел!

VOLT ПЛУС ТЕХНИКА Брз Адаптивни Турбо 18W Dual-Портен USB Автомобил за Полнење Работи за Asus РОГ Телефон 2

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

▶[SMART ДИЗАЈН] комбинацијата на USB Порта со USB Тип-C Работи за Дела за вашиот Asus РОГ Телефон 2 дава дополнителни USB Full излезна Моќ, а тоа автоматски се приспособува на излез секој еден соодветно. ▶[БРЗО ПОЛНЕЊЕ] Гарантира компатибилен со Дела за вашиот Asus РОГ Телефон 2. ▶[УМНО ИЗГРАДЕН] Солидна USB Порта со Прилагодлива Кабел што е 5ft (1.2 М) природно се протега со првата стапка форма задржување!И тој е дизајниран да одговара на сите cid случаи & прибор (вклучувајќи живот доказ & otter-кутија случаи). ▶[НАПРЕДНИ СЕРТИФИКАЦИЈА] Одобрен за УЛ & CE & препораките на FCC за сертификација.Овој автомобил полнач е погодна за сите возило модели со DC 12-24 V текст.Нема мешање прашања со радио, Bluetooth или Wi-Fi. ▶[ЖИВОТ СИГУРНОСТ] Здрав поликарбонат школка, ABS Пластика, и вграден во "smart IC чип" со термо материјал дизајн ќе се задржи автомобил адаптер случува против прегрее и го спречува над-оптоварување in Works за вашиот уред. ⚡Супер Брз 25 W Полнење USB-C Автомобил Работи за Asus РОГ Телефон 2 со кој се одвојува за Брзо Полнење 3.0 USB-C Кабел за Податоци (БЕЛА)!Нова ажурирана верзија вклучува USB Тип-C Напредни Автомобил Полнач со Адаптивни Брзо Полнење плус Брзо Полнење 3.0 Технологија power up Работи за вашиот уред побрзо од кога и да било, благодарение на Високо Amp Технологија.✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Брзо, Брзо и Турбо полнење Работи за вашите уреди и таблети без намалување Работи за вашата батерија е животниот век благодарение на оптимизиран полнење на батеријата алгоритам.●Се вградената заштита од електрични бранови, екстремна топлина, и други опасности, и да знаеме Работи за вашиот паметен телефон или таблет ќе остане безбедно додека се полни.●Полнење било USB Тип-C овозможено уред.Turbo Power поддржува широк опсег на профили кои можат да ги искористат предностите на вжештена-брзо полнење брзина.●Целосна Излез начини : 5 V/2.85 А, 9 V/2.85 А, на 25 Watts Вкупна Моќност, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси✅ДОДАТОЦИ : ●Оваа Тенок Автомобил Полнач, исто така може да ја полните повеќето други уреди со Работи за вашите оригинални ОЕМ кабел (се продава одделно)●Дополнителни Елементи, кои работат со оваа, под услов да се користат Работи за вашата сопствена/авторски кабел се сите Iphone телефони, Повеќето падовите, Таблети, Surface Таблети, Мали лап-топ компјутери, Chromebooks, како додека тие се 25 Watts на моќ одобрени.●Енергија Чување : Микро Нерешено технологија автоматски ја намалува потрошувачката на енергија кога не се активно полнењето на уредот●Моќен и Ефикасен : Испорачува Овозможува до 15 Watts на Максимална Излезна од штекер полнење повеќето уреди, паметни телефони и таблети.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија

Меѓусебна inductance тековниот мониторинг, висока тековната откривање на точноста, стабилни перформанси, бе

DEN 1881.60
500ml Кокос Ѓумбир Шампон Брзо Црна Коса, Коса, Боја и Боење Негување Шампон, Чиста Шампон 2-во-1 Шампон-ConditionerShampoo-клима
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

500ml Кокос Ѓумбир Шампон Брзо Црна Коса, Коса, Боја и Боење Негување Шампон, Чиста Шампон 2-во-1 Шампон-ConditionerShampoo-клима

Шампон Ѓумбир Шампон*_* y боење и црна коса, брзо црна коса, а не црна скалпот.Црна Коса Шампон*_* Погоден за

DEN 880.56
Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала

【Намалување на Поставување Време во Повеќе Од Половина】Каже збогум на болка во грбот и плускавци болк

DEN 287.76