• Неодамнешно
500ml Кокос Ѓумбир Шампон Брзо Црна Коса, Коса, Боја и Боење Негување Шампон, Чиста Шампон 2-во-1 Шампон-ConditionerShampoo-клима уред

500ml Кокос Ѓумбир Шампон Брзо Црна Коса, Коса, Боја и Боење Негување Шампон, Чиста Шампон 2-во-1 Шампон-ConditionerShampoo-клима

Buyers rating:
DEN 880.56

Количина на стоки

Шампон Ѓумбир Шампон-*_* y боење и црна коса, брзо црна коса, а не црна скалпот.Црна Коса Шампон-*_* Погоден за секое губење на квалитет, со косата негување ефект, мека и сјајна.Коса Боја Шампон-*_* Лесен за употреба и ви дава црната боја, без несакани ефекти и без стимулација за употреба. *_* Лесен за употреба и ви дава црната боја, без несакани ефекти и без стимулација за употреба. *_* џинџер екстракт помогне да силна коса, влакна од корен.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Шампон Текстура : Течни Нето Содржина : 500ml Пакет Листа : 1 x Шампон 4 x mitten .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала

【Намалување на Поставување Време во Повеќе Од Половина】Каже збогум на болка во грбот и плускавци болк

DEN 287.76