• Неодамнешно
Hegebeck 165mm High Speed Челик, Дрво дупчалка со спирална бургија Вежба Малку Хексадецимален месо тело 32-милиметри Сечење Кол за Електрична Клупата Вежба Дрво Пластика Base Ко?

Hegebeck 165mm High Speed Челик, Дрво дупчалка со спирална бургија Вежба Малку Хексадецимален месо тело 32-милиметри

Buyers rating:
DEN 407.28

Количина на стоки

ГОЛЕМИНА - Сечење Кол : 32-милиметри / 1.26-инчен ; Вкупна Должина : 165mm / 6.50-инчен.МАТЕРИЈАЛ-Ова дупчалка со спирална бургија вежба малку беше направен од High Speed Челик кој е се потешко и потешко да екстремни товари,не е лесно да се скрши.СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН-Шупливи Центар Флејта,Јасно чипови брзо надвор од дупки,создавање на длабоки дупки брзо и чисто.ФУНКЦИЈА-Хексадецимален месо тело : да се Избегне малку лизгачки исклучување collet;Широки Сечива : да се Чува на вежба малку права како што се забива.АПЛИКАЦИИ Дизајнирани за брзо дупчење во Мек и Тврд Дрво, Пластика, Base и Композитни Материјали.Hegebeck дупчалка со спирална бургија Вежба Малку Хексадецимален месо тело 32-милиметри x165mm Опис 1.Дупчалка со спирална бургија вежба битови се основна алатка за столари, plumbers, electricians, итн.2.Оваа дупчалка со спирална бургија спирала вежба малку е изработени од high speed челик за докажана способност и издржливост, Јак, остар, добро направени, создава длабоки и чисти дупки брзо и чисто во тврди или меки дрво.3.Еден крило сечење на работ го прави побрзо, побрзо празнење, неспокојот, додека во дупчење.4.Авто-водич директни нишка може да се направи полесно, побрзо и попрецизно кога дупчење.5.Овој производ може да се користи со рака дупчалка со спирална бургија вежби, или моќ вежби.Карактеристики : Материјал : Висока Брзина Steel Shank Тип : Хексадецимален Shank Cutting Кол : 32-милиметри / 1.26-inch Total Должина : 165mm / 6.50-inch Color : Silver Package Содржина : 1 x дупчалка со спирална бургија Вежба Bit Note : 1.Ве молиме не го применуваат овој вид на дупчалка со спирална бургија вежба битови да metalwork како засилување барови.2.Ве молиме проверете ја големината и стил треба внимателно пред да го купат.3.Бидете внимателни кога го користите овој производ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент

Земја На Потекло : Германија.Број На Модел : 0390270 Објектот Пакет Димензија : 8.0" L x 10.0" W x 10.0" H Точка Пакет Те

DEN 16896.48
PanaVise 847-1/2 Микро Канал Планината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PanaVise 847-1/2 Микро Канал Планината

За помали CCTV камери тежина до 3 кг (1.4 kg).За 1 / 2" (12.7 мм) или 3 / 4" (19.1 mm) канал или NPT цевка инсталира.Должина од

DEN 983.76
Varimixer 225/60R 60Q Задните Сад Екранот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Varimixer 225/60R 60Q Задните Сад Екранот

Вистински ОЕМ замена дел.Varimixer има целосна линија на комерцијални миксери кујнски дека се залагаме за и

DEN 17454.24
Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала

【Намалување на Поставување Време во Повеќе Од Половина】Каже збогум на болка во грбот и плускавци болк

DEN 287.76
Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија

Меѓусебна inductance тековниот мониторинг, висока тековната откривање на точноста, стабилни перформанси, бе

DEN 1881.60
Ергономски Тастатура Зглоб и Глувчето врвката за на Одмор Подлога, Глувчето Зглоб со Не се Лизга Гумени, Погоден
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ергономски Тастатура Зглоб и Глувчето врвката за на Одмор Подлога, Глувчето Зглоб со Не се Лизга Гумени, Погоден

✅Материјал: глувчето и тастатурата врвката за на одмор подлога е направен од удобно мемориска пена и д

DEN 239.76
Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови

Пакување од 25 11 x 14 инчи.Пластични нелепило chalkboard листови.Совршен за било каков вид на сигнализацијата.О

DEN 508.80