• Неодамнешно
Hsurbtra Mouse Pad, Премиум-Текстура Плоштадот Mousepad 10.2 x 8.3 Инчен, Stitched Работ Против Пролизгување на Водоотпорни Гумени Глувчето Мат, Прилично Симпатична Глувчето Подлога з?

Hsurbtra Mouse Pad, Премиум-Текстура Плоштадот Mousepad 10.2 x 8.3 Инчен, Stitched Работ Против Пролизгување

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

【Мали и Совршена Големина】 Посебни квадратен облик дизајн, мерки 10.2 x 8.3 инчен,, оваа мала глувчето подлога помага да се спаси биро просторот, но се уште има многу простор за глувчето за движење.Совршен за работа и за игра. Дебелина 3мм нудат мека на допир.Лесен и пренослив, совршен за канцеларија, дома, на бизнис патување и во движење. 【Ултра-мазна Површина】површината направена од погуста lycra со крпа на 230°F и висок притисок третман.Глувчето за да може брзо да се пресели и точно поставен на масна површината.Оптимизиран за глувчето сензор, дизајниран за максимална контрола и прецизност.На располагање за сите видови на глувчето, ласерски & Optical. 【Не се лизга Гумени База】 Густа засенчување и против пролизгување природна гума подлога база зголемува триењето, може цврсто контрола на десктоп.Одговара на сите тип на површината incuding дрво, стакло, мермер, метал и повеќе.Меки и не ќе се движат често кога го користите симпатична mousepad, нуди повеќе пријатно искуство при работа или играње. 【Трајни Stitched Рабовите】Секој знае низок квалитет на гума е лесно да се емулгирам, па сите наши глувчето влошки се направени од високо квалитетни природни гума, анти-кавгата, отпорни на топлина, без лош мирис, здрав и еко-пријателски.Дизајниран со деликатна рабовите, со што може да се спречи носат и да се обезбеди продолжена употреба, без деформација и degumming. 【Водоотпорен и Лесно да се Чисти】водоотпорен слој може ефикасно да се спречи случајно оштетување од истури течност, тоа е водоотпорен, прашина-доказ и пот-доказ.Кога течни нота на глувчето мат, тоа ќе се формира во водата прокапница и лизгајте надолу.Лесно да се чисти со избрише и ќе не го одлага вашата работа или игра.Прилично mouse pad карактеристики голема заклучување-ефект на боја, нема да исчезнат или крварат по повтори чистење.Hsurbtra се фокусира на глувчето подлога и доследно да се посвети на изработка на квалитетот mouse pad со високи перформанси.Сите mousepad со светла боја и елаборат дизајн, brightens до вашиот workspace и го прави вашиот глушец малку повеќе функционални.Илјадници клиенти препорачуваме, да се придружите на Hsurbtra и да уживате во заводот во стил и удобност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала

【Намалување на Поставување Време во Повеќе Од Половина】Каже збогум на болка во грбот и плускавци болк

DEN 287.76
Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија

Меѓусебна inductance тековниот мониторинг, висока тековната откривање на точноста, стабилни перформанси, бе

DEN 1881.60
Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови

Пакување од 25 11 x 14 инчи.Пластични нелепило chalkboard листови.Совршен за било каков вид на сигнализацијата.О

DEN 508.80
Varimixer 225/60R 60Q Задните Сад Екранот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Varimixer 225/60R 60Q Задните Сад Екранот

Вистински ОЕМ замена дел.Varimixer има целосна линија на комерцијални миксери кујнски дека се залагаме за и

DEN 17454.24