• Неодамнешно
5/16-18 x 2 1/4 Рамна Глава Floorboard Тема Сечење Завртки, Тип С, (Star - Шест Лобус Диск), Црна Фосфат Заврши, Countersunk, Т-40 Диск (Картон: 100pcs) Легиран Челик

5/16-18 x 2 1/4 Рамна Глава Floorboard Тема Сечење Завртки, Тип С, (Star - Шест Лобус Диск), Црна Фосфат Заврши,

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Кат одбор завртки се специјално дизајнирани за инсталирање на дрво подови во камион приколки.Шест-Лобус На Одморите Рамен Глави (Floorboard).Само Допирање на Иконата за Сечење Завртки - Мерка должина од врвот на главата да се на врвот.Црна Фосфат и Масло Заврши.Масло служи како ' рѓа инхибитор и лубрикант.Шефот за дизајн на Floorboard Завртки обезбеди рамна површина во countersunk дупки.За оваа причина, тие се совршени во floorboard за прицврстување на апликации.На countersunk, шест-лобус тема сечење завртка со машина завртка нишка на теренот, тапи точка, конусни внесување на теми, и повеќе сечење на рабови.Floorboard завртки се, по дефиниција, се достапни во многу подолго големини од стандарден тип-F завртки.Заедничко За Приколка Flatbed, исто Така, се Нарекува ôSix Lobeö исто Така се Нарекува ôStar Driveö исто Така се Нарекува ôDecking Screwö Црна Фосфат Ќе Нишка Во Пред-Drilled Дупка Допирање Точка = ф.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

PanaVise 847-1/2 Микро Канал Планината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PanaVise 847-1/2 Микро Канал Планината

За помали CCTV камери тежина до 3 кг (1.4 kg).За 1 / 2" (12.7 мм) или 3 / 4" (19.1 mm) канал или NPT цевка инсталира.Должина од

DEN 983.76
Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала

【Намалување на Поставување Време во Повеќе Од Половина】Каже збогум на болка во грбот и плускавци болк

DEN 287.76
Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент

Земја На Потекло : Германија.Број На Модел : 0390270 Објектот Пакет Димензија : 8.0" L x 10.0" W x 10.0" H Точка Пакет Те

DEN 16896.48
Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија

Меѓусебна inductance тековниот мониторинг, висока тековната откривање на точноста, стабилни перформанси, бе

DEN 1881.60