• Неодамнешно
Маркетинг Носители 12W x 8H x 10Г Коцка База Уметничка Галерија Екранот Скулптура Јасно се Види Преку Стојат Ситните Трофеи колекционерски предмети Безбедноста на Екр?

Маркетинг Носители 12W x 8H x 10Г Коцка База Уметничка Галерија Екранот Скулптура Јасно се Види Преку Стојат

Buyers rating:
DEN 551.76

Количина на стоки

Целокупната Димензии : 12"W x 10"D x 8"Х 5 Еднострано се Прикаже Поле со Отвори на Дното.Одлично за прикажување на шминка, мирис шишиња или дури и Baseballs или да се користи како пиедестал.Премиум Висок Квалитет Акрилик.Приказ на Екранот Коцка, Корпа или Маска.Чувајте ги вашите глава директно над рамената и колковите.Одржување точни рака висина.Седат рамномерно, без потпрена на двете страни.Чувајте ги вашите лактите паралелно со подот.Издржливи, здрав и мулти функционални.Носат низа на предмети, како што се храна, пијалоци, чинии, чинии, чаши, чаши и многу повеќе од вашата кујна на вашата трпезариска маса или отворено патио додека забавна гости со леснотија.Премиум коцки имаат широк спектар на употреба за секој организациски потреби.Може да се користи внатрешен или надворешен.Совршен за било оркестарот; затворен или отворен простор, дома, во канцеларија, или продавница употреба.Мулти-цел се користи, може да се користи како сметководствена фах да им служи на мезиња, закуски, итн.Фиока Организатор : Идеален за tidying суета или салон фиока.Разноврсна, лесен за употреба, и тешко да се живее без откако ќе ги користите!Нашиот далечински носители се суштински мора да се има за која било работа или дом на животната средина.Трајни изградба направен да трае!Овој објект се направени со висок квалитет премиум акрилик материјал за да се обезбеди долгорочна издржливост во прилог на одржување на носителот погодно е за многу години.Лесни уште издржливи.Вклучува 2 пре-drilled копче со дупки за монтажа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала

【Намалување на Поставување Време во Повеќе Од Половина】Каже збогум на болка во грбот и плускавци болк

DEN 287.76
PanaVise 847-1/2 Микро Канал Планината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PanaVise 847-1/2 Микро Канал Планината

За помали CCTV камери тежина до 3 кг (1.4 kg).За 1 / 2" (12.7 мм) или 3 / 4" (19.1 mm) канал или NPT цевка инсталира.Должина од

DEN 983.76
Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија

Меѓусебна inductance тековниот мониторинг, висока тековната откривање на точноста, стабилни перформанси, бе

DEN 1881.60
Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови

Пакување од 25 11 x 14 инчи.Пластични нелепило chalkboard листови.Совршен за било каков вид на сигнализацијата.О

DEN 508.80