• Неодамнешно
Gezhesiwei дупчалка со спирална бургија Вежба Малку Градина дупчалка со спирална бургија Спирала Вежба Малку Не се Лизга Земјата Вежба дупчалка со спирална бургија за 3

Gezhesiwei дупчалка со спирална бургија Вежба Малку Градина дупчалка со спирална бургија Спирала Вежба Малку

Buyers rating:
DEN 839.52

Количина на стоки

3 Pack дупчалка со спирална бургија вежба малку : 1.6"X10" вежба дупчалка со спирална бургија,4"X12"со 3.5"X20"вежба дупчалка со спирална бургија,може да ги исполнува вашите различни потреби.Тоа е идеална алатка за копање надежи во градината.Лесен за употреба : да се справат со било 18v 3/8" Хексадецимален Диск,без било приклучок,направете ја вашата градина работа како ветре.Не сугерираат за хексадецимален вежба подолу 14 V.Премиум квалитет : Направен со тешки челик со сјајна црна насликани.Одговараат за мека почва,тревни песок,песок,хокеј на земјата и повеќето од почвата.Но, за хард глина почвата со камен,дупчење ефект е повеќе тешко и бавно.Мулти прилики : Користете за садење лалињата, ирис, луковици, постелнина растенија, potted растенија, зеленчук, цвеќе и садници и така натаму.Среќен клиент сервис:Без разлика во која причина не сте задоволни со производот, ве молиме обратете се до нас и ќе добиете помош во 24hrs.Gezhesiwei 3pack Спирала дупчалка со спирална бургија вежба малку за садење Gezhesiwei е извор производителот кој произведува и продава, и ние разбираме производите и потребите на клиентите подобро.Спецификација Материјал : тешки Челик.Содржина : 1.6 X10inch дупчалка со спирална бургија и 4 X12inch дупчалка со спирална бургија и 3.5 X20inch дупчалка со спирална бургија Хексадецимален Диск Големина : работа со било 3/8" или поголеми cordless dills или жичен dills.Боја : Црна.Се обрне внимание се Стегне на Чак.Со метал chucks, можете да го заклучите тоа од страна на еден клик наназад по целосно затегнување.Заштита на вашиот зглоб за време на работата.Особено кога тоа е брзо расте копа процес.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент

Земја На Потекло : Германија.Број На Модел : 0390270 Објектот Пакет Димензија : 8.0" L x 10.0" W x 10.0" H...

DEN 16896.48
PanaVise 847-1/2 Микро Канал Планината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PanaVise 847-1/2 Микро Канал Планината

За помали CCTV камери тежина до 3 кг (1.4 kg).За 1 / 2" (12.7 мм) или 3 / 4" (19.1 mm) канал или NPT цевка инсталира.Должина од

DEN 983.76
Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија

Меѓусебна inductance тековниот мониторинг, висока тековната откривање на точноста, стабилни перформанси, бе

DEN 1881.60