• Неодамнешно
Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент

Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент

Buyers rating:
DEN 16896.48

Количина на стоки

Земја На Потекло : Германија.Број На Модел : 039-0270. Објектот Пакет Димензија : 8.0" L x 10.0" W x 10.0" H. Точка Пакет Тежина : 0.4 lb.Sipromac 039-0270 Т профил сечење елемент.Овој објект е вистински Sipromac original equipment manufacturer замена дел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија

Меѓусебна inductance тековниот мониторинг, висока тековната откривање на точноста, стабилни перформанси, бе

DEN 1881.60
Ергономски Тастатура Зглоб и Глувчето врвката за на Одмор Подлога, Глувчето Зглоб со Не се Лизга Гумени, Погоден
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ергономски Тастатура Зглоб и Глувчето врвката за на Одмор Подлога, Глувчето Зглоб со Не се Лизга Гумени, Погоден

✅Материјал: глувчето и тастатурата врвката за на одмор подлога е направен од удобно мемориска пена и д

DEN 239.76