• Неодамнешно
PanaVise 847-1/2 Микро Канал Планината

PanaVise 847-1/2 Микро Канал Планината

Buyers rating:
DEN 983.76

Количина на стоки

За помали CCTV камери тежина до 3 кг. (1.4 kg).За 1/2" (12.7 мм) или 3/4" (19.1 mm) канал или NPT цевка инсталира.Должина од центарот на страната на центарот на окно : 3.5" (88.9 mm).За помали CCTV камери тежина до 3 кг. (1.4 kg).За 1/2-Инчен (12.7 mm) канал или NPT цевка инсталира.Должина од центарот на страната на центарот на окно : 3,5-Инчен (88.9 mm).Целокупната планината должина : 3.125-Инчен (79.4 mm).Прилагодување точка карактеристики 210 Навалите, 360 degrees Turn & 360 degrees Rotation. 1/4-20 монтажа студ со lockring.Вклучува и knob) и поставете-завртка за адаптација опции.Челик канал locknut се бара (две вклучени).Опис На Производот Микро Канал Планината.Планината CCTV камери за било должината канал или луле - брзо и лесно.Овие умен Канал Месеци ви овозможи да се создаде камера планината во која било должина ви треба!Дизајниран за долго капки, едноставно одберете ја должината на цевката треба и приоритетни дијаметар, и ќе има одлична кабел за управување со чиста инсталација.Совршен за магацини, конвенцијата центри, auditoriums На Panavise 874 0.5-инчен Микро Канал Безбедносна Камера Планината месеци да било должина од 0,5-инчен Микро канал за да се овозможи флексибилност во инсталацијата.Со трајни сите-метална конструкција, овој модул е дизајниран да се одржи било која камери со стандардни завртки-планината, со вкупна тежина до три килограми.Совршен за магацини, конвенцијата центри, и други слични апликации, Panavise 874 0.5-инчен планината мерки 5 x 8 x 2 инчи (W x D x H) во димензија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови

Пакување од 25 11 x 14 инчи.Пластични нелепило chalkboard листови.Совршен за било каков вид на сигнализацијата.О

DEN 508.80