• Неодамнешно
Dixon Вентил DCS4025F Фрлија Месинг Двојно Clapper Сијамски Врска Оган Опрема, Исправен Грб Штекер, 4 NPT Женски Штекер x 2-1/2 NST Женски Доводното

Dixon Вентил DCS4025F Фрлија Месинг Двојно Clapper Сијамски Врска Оган Опрема, Исправен Грб Штекер, 4 NPT Женски

Buyers rating:
DEN 13262.40

Количина на стоки

Двоен пад clappers со две pin повлечи вртливата кабелско.Направен од екипа месинг.Обезбедува потребните 500 GPM минимум да се дополни заштита од пожари како помошно влезот врска со вода за пиење (250 GPM минимум по влезот).Изложени пожарна Конекции (FDC) обезбеди економски метод за да ги задоволи локалните оган кодови.Исправен грб штекер.Двоен пад clappers со две pin повлечи вртливата кабелско.Обезбедува потребните 500 GPM минимум да се дополни заштита од пожари како помошно влезот врска со вода за пиење (250 GPM минимум по влезот).Изложени пожарна Конекции (FDC) обезбеди економски метод за да ги задоволи локалните оган кодови.Екипа месинг заврши.Застрахователи Наведени и Фабрика Меѓусебна одобрени.За употреба до 175 psi на собна температура (70 степен F). 4" NPT женски штекер x 2-1/2" NST (NH) женски влезот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија

Меѓусебна inductance тековниот мониторинг, висока тековната откривање на точноста, стабилни перформанси, бе

DEN 1881.60
Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови

Пакување од 25 11 x 14 инчи.Пластични нелепило chalkboard листови.Совршен за било каков вид на сигнализацијата.О

DEN 508.80