• Неодамнешно
Сончевиот Туш Завеса Тегови, 3 Пара Круг Стакло Магнетни Завеса Тегови, Водоотпорен Драпериите Тежина, Тешка Магнети за Tablecloth Прозорец Завеси Дното Лагер да се Запр

Сончевиот Туш Завеса Тегови, 3 Пара Круг Стакло Магнетни Завеса Тегови, Водоотпорен Драпериите Тежина, Тешка

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

[ Уникатен Дизајн ] Секој сет добива 3 обрасци.Моделот спарувањето е внимателно дизајниран да бидат комплементарни еден со друг.Тоа се меша со различни декорација стилови. [ Зошто да Изберете Ни ] на Секоја завеса на телесната тежина е 1.5 инч во дијаметар и магнет внатрешноста е 0.75 инчи во дијаметар, што е поголем од другите магнети (0.39 инч во дијаметар) во пазарот и благодарение на поголема големина на магнет, има посилни апсорпционен капацитет.Секој пар на магнет тегови за 2.29 оз, во вкупна тоа дава дополнителна од 6.87 оз (3pairs)на завеси.Како и повеќето други магнетни туш завеса тежини се само 3oz (3pairs). [ Премиум Материјалот ] Овие завеса тежини се направени на квалитетот стакло и магнет, кој додава соодветна тежина за да се спречи туш завеса или лагер од припивам и дува.Тоа е супер издржлив и ќе остане заедно силно да ви донесе удобност во вашиот дом. [ Мулти-цел ] Овие магнети може да се користи не само како туш завеса тежина, но исто така и како драпериите тегови, tablecloth тегови, фрижидер магнети и така натаму.Тоа може да биде ставен во која било област од својот завеса, како што се на дното, средината или други височини.Тие се практични и, исто така може да се користи како убаво декорација. [ Подготвен да се Користи ] Само ги однесе надвор од пакетот и прикачете ги на саканото место!За пребарување "Сончевиот Туш Завеса Тегови" за повеќе избори!.На уникатен дизајн оди добро со поголемиот дел туш завеси.Тие може да послужи и естетска и функционална намена.Тие се еден убав допир за вашата бања, дневна соба, спална соба или на други места.Овие магнетни тежини не само што може да се примени за туш драпериите и завеси да се задржи од тоа да дува, но исто така и за зголемување на телесната тежина на tablecloths, објавување на знаци, виси постери, декорирање фрижидери и др.Спецификации : Тежина : секој пар за 2.29 унци Дијаметар : 1.5 инчен ве Молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитор.За пребарување "Сончевиот Туш Завеса Тегови" за повеќе избори!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија

Меѓусебна inductance тековниот мониторинг, висока тековната откривање на точноста, стабилни перформанси, бе

DEN 1881.60