• Неодамнешно
JJC Метал Рака Зафат L Заградата за Fuji Fujifilm X-Pro3 X-Pro2 X-Pro1 Додатоци Замени Fuji MHG-XPRO3 MHG-XPRO2 MHG-XPRO1 Усвојува Arca Швајцарската Плоча & Батеријата Отворање и Говорник Дупка & 1/4-20 S

JJC Метал Рака Зафат L Заградата за Fuji Fujifilm X-Pro3 X-Pro2 X-Pro1 Додатоци Замени Fuji MHG-XPRO3 MHG-XPRO2

Buyers rating:
DEN 959.76

Количина на стоки

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .На метал рака зафат е дизајниран за Fujifilm XPRO3, XPRO2 и XPRO1 камера за подобрување на ракувањето и додава стабилност кога во прилог на дното на вашата камера.Тоа го заменува Fuji MHG-XPRO3/MHG-XPRO2/MHG-XPRO1 продолжување зафат.Има микрофибер кожа контрола и обезбедува дополнителен површината за контрола на камерата.Анти-ротација усна и регистрација на пиновите се спречат несакани движење.Хард-елоксирани алуминиумски рамка со отворање на дното, што ќе ви овозможи целосен пристап до батеријата комора и слот за мемориска картичка без да ја отстраните рамка од камерата тело.Плочата е dovetail е компатибилен со Arca-тип глави или стеги, но исто така ќе имаат можност за монтирање на tripod преку своите 1/4"-20 навој tripod планината.Се наоѓа на крајот на контрола е јамка прилог за удобен рака на рака.Посветен на Fujifilm X-PRO3, X-PRO2 и X-PRO1 камера, метал рака зафат содржи некоја оптимизиран контрола за полесно ракување и манипулација на камерата.Ја придава на база на камерата и го задржува пристап до батеријата и мемориската картичка за замрзнување.Плочата е dovetail е компатибилен со Arca-тип глави или стеги, но исто така ќе имаат можност за монтирање на tripod преку своите 1/4"-20 навој tripod планината.Се наоѓа на крајот на контрола е јамка прилог за удобен рака на рака.Камерата Компатибилност : Одговара за Fujifilm X-PRO3, X-PRO2 и X-PRO1 камерата Вратете MHG-XPRO3/MHG-XPRO2/MHG-XPRO1 продолжување зафат Спецификација : Материјал : Алуминиум Легура Објект Големина : 5.9x2.6x2.6 инчи Објект Тежина : 3.2 унци Боја : Црна Она што ќе добиете : Продолжување Рака Зафат x 1.

Карактеристики на стоката

Materials:
Aluminum Alloy
Item Size:
5.9x2.6x2.6 inches
Item Weight:
3.2 ounces
Color:
Black
What you get:
Extension Hand Grip x 1 :

Купувачи како што сакаат

Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови

Пакување од 25 11 x 14 инчи.Пластични нелепило chalkboard листови.Совршен за било каков вид на сигнализацијата.О

DEN 508.80
Ергономски Тастатура Зглоб и Глувчето врвката за на Одмор Подлога, Глувчето Зглоб со Не се Лизга Гумени, Погоден
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ергономски Тастатура Зглоб и Глувчето врвката за на Одмор Подлога, Глувчето Зглоб со Не се Лизга Гумени, Погоден

✅Материјал: глувчето и тастатурата врвката за на одмор подлога е направен од удобно мемориска пена и д

DEN 239.76