• Неодамнешно
МОЈОТ MIRONEY 300Pcs Капчиња Бод Маркери Случаен Мешани Бои Заклучување Бод Маркери Пластични Бод Игла Клип Плетење Контра Капчиња Клип за Ткаење, Шиење и Плетење DIY Зана?

МОЈОТ MIRONEY 300Pcs Капчиња Бод Маркери Случаен Мешани Бои Заклучување Бод Маркери Пластични Бод Игла Клип

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Пакетот Вклучува : 300 x Пластични Бод Маркери.Вкупна Големина : 22 x 10мм/0.87" x 0.39"(L*W).Овие игла за плетење клипови имаат голема флексибилност и практичност, лесно да се отвораат и затвораат.Овие капчиња бод маркери се погодни за DIY плетење, crocheting проект, ткаење, ткаенини, облека, занаетите проекти, итн.Пластични бод игла клип доби нема pointy рабови, тие може да кука во плетени или хеклани бода брзо и безбедно, и нема да се лизга надвор лесно.Карактеристики : Овие капчиња бод маркери се погодни за DIY плетење, crocheting проект, ткаење, ткаенини, облека, занаетите проекти, итн.Спецификација : Нето Тежина : 90g Боја : Мешани Бои Материјал : Пластични Вкупната Големина : 22 x 10мм/0.87" x 0.39"(L*W) Пакетот Вклучува : 300 x Капчиња Бод Маркери Забелешка : Поради рачни мерења на локации,може да бидат мали отстапувања.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала

【Намалување на Поставување Време во Повеќе Од Половина】Каже збогум на болка во грбот и плускавци болк

DEN 287.76
Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови

Пакување од 25 11 x 14 инчи.Пластични нелепило chalkboard листови.Совршен за било каков вид на сигнализацијата.О

DEN 508.80