• Неодамнешно
Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови

Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови

Buyers rating:
DEN 508.80

Количина на стоки

Пакување од 25 - 11 x 14 инчи.Пластични не-лепило chalkboard листови.Совршен за било каков вид на сигнализацијата.Одлична за употреба со Креда Мастило Маркери.Чистење со вода или амонијак врз основа почиста.Креда Мастило Chalkboard хартија пакети се всушност пластични не-лепило листови кои се совршени за било каков вид на сигнализацијата.Совршен за свадба планирање и декорирање, занаети, општи знаци и пораки.Работи одлично со влажни избрише Креда Мастило маркери или Arista Про маркери .Чисти со вода или амонијак-врз основа на почисто како Windex.Листови мерка 11 x 14 инчи, пакување од 25.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала

【Намалување на Поставување Време во Повеќе Од Половина】Каже збогум на болка во грбот и плускавци болк

DEN 287.76