• Неодамнешно
LJJSMG Дигитални Caliper Мерење Алатка Нерѓосувачки Челик Електронски Vernier Дебеломер Голем LCD Екран Инчен/Метрички Конверзија (Големина : 0-200mm)

LJJSMG Дигитални Caliper Мерење Алатка Нерѓосувачки Челик Електронски Vernier Дебеломер Голем LCD Екран Инчен/Метрички

Buyers rating:
DEN 696.00

Количина на стоки

Мерка Спектар : 0-150mm/0-200mm/0-300мм.Употреба : дијаметар/внатрешен дијаметар/чекор разлика/длабочина мерење.LCD дисплејот, екранот се јасни и лесно да се прочита.Лесно да се префрлате помеѓу метрички и кралскиот системи.Лесно ги ресетирате.Ве молиме остатокот увери да го стави на ред, под нормални логистика услови, вие ќе го добиете вашиот купени стоки во рамките 18-25 дена.Мерка Спектар : 0-150mm/0-200mm/0-300mm Resolution : 0.01 mm Graduation Вредност : 0.1 mm Tolerance : ≤± 0.02 mm Reading Вредност : 0.1 mm Ruler Материјал : не ' рѓосувачки steelshell Материјал : цинк alloy Battery : тип CR2032 батерија (не се вклучени ).Употреба : дијаметар/внатрешен дијаметар/чекор разлика/длабочина мерење.Електронски дигитални caliper.LCD дисплејот, екранот се јасни и лесно да се прочита.Лесно да се префрлате помеѓу метрички и кралскиот системи.Лесно ги ресетирате.Пакет Листа : 1 * Caliper Satisfaction Гаранција : Нашите производи ќе донесе повеќе забава и возбуда во вашиот живот.Ви благодариме за изборот и купувањето на нашите производи.Ако имате било производ проблеми, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала

【Намалување на Поставување Време во Повеќе Од Половина】Каже збогум на болка во грбот и плускавци болк

DEN 287.76