• Неодамнешно
Ергономски Тастатура Зглоб и Глувчето врвката за на Одмор Подлога, Глувчето Зглоб со Не се Лизга Гумени, Погоден за Компјутери, Игри и Работа, Мека Мемориска Пена за

Ергономски Тастатура Зглоб и Глувчето врвката за на Одмор Подлога, Глувчето Зглоб со Не се Лизга Гумени, Погоден

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

✅Материјал: глувчето и тастатурата врвката за на одмор подлога е направен од удобно мемориска пена и дише материјал. ✅Не се лизга на Дното Дизајн: Нашата тастатура врвката за на одмор и mouse pad се направени од не се лизга природна гума на дното.Тие можат да бидат цврсто фиксирани на десктоп да се спречи лизгање.Можете да уживате во стабилна глушец или тастатура работата на работа или во игри. ✅Ергономски Дизајн: дизајнот на тастатура и глушец на зглобот заградата обезбедува мека поддршка за одржување на ременче за на удобност и нормалната циркулација на крвта.Се спречи болка на раката, зглобовите и раката, и чувајте го на зглобот во природно и удобно држава. ✅Оптимална Големина: Тастатура врвката за на одмор подлога(17.3 инчен x 3.54 инчен),Зглоб остатокот mouse pad(8.07 инчен x 10.02 инчен),Погоден за многу различни видови на настани, како што се работа, игри, состаноци или други.Тоа може да биде совршен и со повеќето на глушец, тастатура.Тоа може да се користи со КОМПЈУТЕР, лаптоп, MAC, итн. ✅Она што Ќе Добиете за: ќе добие три.Првиот е на глувчето зглоб подлога, втората е тастатурата на зглобот подлога, а третиот е на купот увеселителен парк како бесплатен подарок.Тоа дефинитивно ќе додадете некои живи бои за вашата канцеларија или дом.Тоа може да биде подарок, како и.Повеќе не двоумете се, дојди да го изберете вашиот омилен ергономски глушец подлога сет!.Дали некогаш сте имале зглобот болка или страшно лузни од одржување на истата позиција за премногу долго?Дали некогаш сте биле уморни од користење на нормални mouse pad? Ако е така, ве молиме да се обиде оваа ергономски тастатура зглоб подлога и глувчето за врвка за околу подлога.Mouse pad големина е 8.07"x10.24" Тастатура врвката за на одмор големина е 17.13"x3.54" висина на мемориска пена дел е околу 1"Што ќе се добие вкупно 3 предмети : 1*keboard врвката за на одмор 1*mouse pad со ременче за на одмор 1*првенство coaster It сигурно ќе додадете некои живи бои за вашата канцеларија или дом.Тоа исто така може да биде подарок.Не двоумете се да ја изберете оваа ергономски глушец подлога!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала

【Намалување на Поставување Време во Повеќе Од Половина】Каже збогум на болка во грбот и плускавци болк

DEN 287.76