• Неодамнешно
ПУКА Smart Далечински Управувач(Водоотпорен 2м) за GoPro Херој 8,7 Црна,6,5,4,3,3+,2,1, Херој + LCD, 4 Сесија, 5 Сесија,LCD Екран,Wi-Fi,Wirless,Изградена-во 500mah Батеријата Мора да Има Додатоц?

ПУКА Smart Далечински Управувач(Водоотпорен 2м) за GoPro Херој 8,7 Црна,6,5,4,3,3+,2,1, Херој + LCD, 4 Сесија,

Buyers rating:
DEN 1175.76

Количина на стоки

Answer : ___________________________ Note : Кога вашиот повеќе камери се поврзани на истата далечински управувач, далечинскиот автоматски ќе се поврзе на камерата за вториот конекција.Димензии: 2.Камерата поставување : .Go Pro Херој 7 Црна : Притиснете Моќ→Користење, прст од врвот до дното на екранот за допир→Преференции→Конекции→Ресетирај Конекции→Изберете Reset→Повторете го чекор 2 и чекор 4→Поврзете Уредот→Smart Далечински→Стави Smart Далечинскиот управувач во спарување mode Go Pro Херој 5/6 : Притиснете Моќ→Користење, прст од врвот до дното на екранот за допир→Конективност→Ресетирај Конекции→Изберете YES (да)→Повторете го чекор 2 и чекор 3→Поврзете Нов Уред→Smart Далечински→Стави Smart Далечинскиот управувач во спарување mode Go Pro 3/3+/4 : Притиснете моќ→Settings menu (мени)→Безжична контроли→Wi-Fi РК→Нов→Потврди→Чека за далечинскиот управувач за да pair Go Pro Херој сесија 4/5 сесија : Притиснете Wi Fi копчето→притиснете повторно за wifi копчето→појави одберете контрола →ADD NEW→РК→Чека за далечинскиот управувач за да pair Go Pro ХЕРОЈ+LCD : Притиснете моќ→одберете Set up→Безжична(wifi исклучите)→Wi-Fi Режим→РЕМ CTRL→Нов→Спарување(се Чека за далечинскиот управувач за да го спарите).Одберете опција "Да" и можете да се поврзете на втората камера.Целосно наполнета околу 30 до 40 минута,Wifi Полнење Кабел за Полнење,прв пат го користите треба да ја полните 1 часа барем.Кога тоа не се поврзете на Херој 5/6/7 црна,ве молиме да ги ресетирате конекции. 1 *WIFI Далечински Управувач. 1 * Полнење Кабел.5 см x 4cm x 2cm ; пакет тежина : 100g. 1 * Врвката За На Рака.Компатибилни Модели : Go Pro ХЕРОЈ 7 Црна,6,5,5 Сесија,4,4 Сесија,3+,3,ХЕРОЈ+LCD.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија

Меѓусебна inductance тековниот мониторинг, висока тековната откривање на точноста, стабилни перформанси, бе

DEN 1881.60