• Неодамнешно
Gerioie Скенер Пенкало, Plug and Play со USB Кабел Преносни Рачен Скенер, Скенирање Опрема канцелариска Работа за работното место Училиште

Gerioie Скенер Пенкало, Plug and Play со USB Кабел Преносни Рачен Скенер, Скенирање Опрема канцелариска Работа

Buyers rating:
DEN 2136.00

Количина на стоки

Може да ги конвертирате вашите стари фотографии во дигиталните датотеки, скенирање во боја или црно и бело документи, PDF, JPG или датотеки и фотографии.Јасно симулација на квалитетот на сликата, со 300 DPI/600 DPI/900 DPI факултативна до 900 DPI резолуција технологија.Голем капацитет за складирање скенирани слики во JPG/PDF формат директно ги зачувате на мемориска картичка, поддршка до 32 G меморија.Мали и преносливо, лесно може да се стави во вашиот паричник или briefcase, можете да скенирање важни документи и фотографии во секое време, насекаде.Брзо Скенирање, Скенирање на А4 датотека трае само 3 секунди, не загреете е потребно, и скенирање ефект е добро и брзо.Функција : 1. Може да ги конвертирате вашите стари фотографии во дигиталните датотеки, скенирање во боја или црно и бело документи, PDF, JPG или датотеки и фотографии.2. Мали и преносливо, лесно може да се стави во вашиот паричник или briefcase, можете да скенирање важни документи и фотографии во секое време, насекаде.3. Брзо Скенирање, Скенирање на А4 датотека трае само 3 секунди, не загреете е потребно, и скенирање ефект е добро и брзо.4. Јасно симулација на квалитетот на сликата, со 300 DPI/600 DPI/900 DPI факултативна до 900 DPI резолуција технологија.5. Голем капацитет за складирање скенирани слики во JPG/PDF формат директно ги зачувате на мемориска картичка, поддршка до 32 G меморија.6. Возач‑слободен plug and play, за поддршка на возачот‑слободен за Winows7/XP/Vista/OS X10.4 или над системи, plug‑in директно, нема потреба да ги инсталирате драјверите.7. ABS школка е удобно да се одржи, не е лесно да се биде изгребани и трајни светла.Спецификации : Предмет Тип : Преносни Scanner Material : ABSBattery Тип : 2 x AA батерии (дадени без батерии)Скенирање, Резолуција : Ниска Резолуција : 300 DPIMedium Резолуција : 600 DPIHigh Резолуција : 900 DPIMaximum Брзина на Скенирање на А4 Датотеки : Боја со Висока Резолуција : 12s Color Средна Резолуција : 8s Color Ниска Резолуција : 3s Computer Систем : Поддршка за Winows7/ XP/ Vista/OS X10.4 или above Note : Треба да вметнете мемориска картичка за да use Instructions за Употреба : 1. Инсталирање на Батеријата : Отворете ја батеријата вратата, се стави во 2 x AA батерии, притиснете на [Моќ/Scan] копчето за да го вклучите, осигурете се дека батеријата е правилно инсталиран и уредот е нормално.2. Вметнете Мемориска Картичка : Внесете ја картичката во картичка.Запомни : не насилно вметнување на картичката во card slot!Насилно вметнување може да ја оштети скенер и мемориската картичка.3. Форматирање на Мемориска Картичка : Притиснете го копчето format, F е прикажана на.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала

【Намалување на Поставување Време во Повеќе Од Половина】Каже збогум на болка во грбот и плускавци болк

DEN 287.76
Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)

Дизајниран за Canon 60 D.Опремен со вертикалнизафат копчето на блендата, dial, AElock / FE заклучување копче, и AF то

DEN 464.16