• Неодамнешно
Орегон Laminations Премиум 5 Мили Багаж Ознака Големина Топла Laminating Пошта со Слот 2-1/2 x 4-1/4 (Пакување од 1000) Clear

Орегон Laminations Премиум 5 Мили Багаж Ознака Големина Топла Laminating Пошта со Слот 2-1/2 x 4-1/4 (Пакување

Buyers rating:
DEN 2032.80

Количина на стоки

Има Слот (приближно 1/2" x 1/8") на Еден Краток Страна (види слика).Автентични Орегон Ламиниране Премиум Laminating Пошта се Врвот Рангирани во Јасност & Сврзување.Пакетот вклучува најмалку 10 Силикони Обложени Laminating Превозници за laminators кои го бараат тоа.Мали Заоблени Агли за професионален финиш.Циклуси НЕ се опфатени, но може да се купи одделно.Циклуси НЕ се опфатени, но може да се купат separately Oregon Ламиниране Премиум Багаж Ознака големина 2-1/2 x 4-1/4 термички laminating пошта со стандардни дупчиња дупка на еден краток страна (види сл) се топ 15% висока јасност светот рангирани по лепило е топлина енергијата.Јасно гланц ја заштитува и подобрува бои. 5 mils дебели по размавта е популарна дебелина laminating торбичка користи во 98% од торбичка laminators во светот и да се обезбеди заштита со средна цврстина и трошоците.Исто така, повеќето торбичка laminators без температура прилагодување ќе не повеќе од 5 мили laminating папки.Овие laminating пошта имаат мал радиус заоблени агли за професионален финиш.За да се остави јасна граница на ламинатни околу вашата картичка, ние препорачуваме без поголеми од 2-1/4 x 3-5/8 големина на хартија за да се овозможи за запечатени работ и заоблени агли и да се избегне слот.Оваа големина работи убаво за името ознаки, багаж ознаки, лични карти, безбедност значки, клуб членство картички, бендот поминува и повеќе.Орегон Ламиниране Премиум бренд е меѓу индустриски лидери во обезбедување на најдобри laminating материјали за квалитет разумна цена.Нашите laminating пошта обезбеди најниска цена со највисока вредност за квалитетни пластични laminating снабдувањето со топлинска активира лепило компатибилен со сите термички торбичка laminators способен за запечатување 5 мили 2.5 x 4.25 laminating пошта.Орегон Ламиниране Премиум laminating пошта не е поставување на полица за години.Ова значи лепило може да се топи побрзо, што значи можно побрзо работи пати или нешто пониски температури може да се користи.Орегон Ламиниране laminating материјали се произведени за да строгите спецификации назначени од страна на вистинските корисници на производот за да се постигне најдобар јасност со најмалку недостатоци.Инсистираат на Автентични Орегон Ламиниране Премиум Laminating Пошта.Ќе ми биде драго да не.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија

Меѓусебна inductance тековниот мониторинг, висока тековната откривање на точноста, стабилни перформанси, бе

DEN 1881.60
Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала

【Намалување на Поставување Време во Повеќе Од Половина】Каже збогум на болка во грбот и плускавци болк

DEN 287.76