• Неодамнешно
Најдобри Вакуум Филтер Компатибилен со Ајкула NV80 HEPA Филтер и Пена & Чувствува Филтер Пакет за Ајкула Navigator Професионални Исправена Вакуум NV70, NV80, NV90 & UV420 Дел # XFF80

Најдобри Вакуум Филтер Компатибилен со Ајкула NV80 HEPA Филтер и Пена & Чувствува Филтер Пакет за Ајкула Navigator

Buyers rating:
DEN 362.88

Количина на стоки

Со цел да се вклопи Ајкула NV80 HEPA Филтер и Пена & Чувствува Филтер Поставени.Филтер Пакет се Вклопува Ајкула Navigator Професионални Исправена NV70, NV80, NV90 & UV420 Vacuums.Спореди Дел # XFF80 & XHF80. Перат и Еднократно.Дизајниран & Инженерните од Најдобрите Вакуум Филтер.Најдобри Вакуум Филтер Компатибилен со Ајкула NV80 HEPA, Пена & Чувствува Филтер Пакет.Филтри одговара Ајкула Navigator Професионални Исправена NV70, NV80, NV90 & UV420 Vacuums.Спореди Дел # XFF80 & XHF80 Ова не е Ајкула ОЕМ производ и не е покриена под било Ајкула производителот.Ајкула бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Секоја употреба на Ајкула бренд име или модел ознака за овој производ е направен исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат