• Неодамнешно
Кабел Прашања USB C до DisplayPort 1.4 Cable (USB-C до DisplayPort Кабел, USB C до ДП Кабел) Поддршка 8K 60Hz во Бела 6 ft - Thunderbolt 4 /USB4 /Thunderbolt 3 Компатибилен со MacBook Pro Dell XPS

Кабел Прашања USB C до DisplayPort 1.4 Cable (USB-C до DisplayPort Кабел, USB C до ДП Кабел) Поддршка 8K 60Hz

Buyers rating:
DEN 911.76

Количина на стоки

USBC да Display Port кабелот директно се поврзува со компјутер со помош на USB C порта на монитор или проектор со ДП текст; Низок профил USB C Display Port кабел заглави на своето место на вашиот уред и резиња на ДП конектор обезбеди сит и безбедна конекција за да екранот монитор. 8 K UHD Display Port да USB В видео резолуција за поддршка за ултра висока дефиниција резолуции до 8 K 7680x4320 @ 60 Hz; USB C за да го Прикажете Порта кабелот Поддржува Multi-Крак (MST) за daisy врзувањето на повеќе монитори.USBC да се Прикаже Порта кабел, исто така поддржува висока прецизност 7.1 опкружувачки звук аудио.Dell придружник Thunderbolt 3 за да Display Port кабелот поддржува најновите Dell компјутери со Thunderbolt 3; Екранот Порта за USB C кабелот се поврзува на набљудувачите во конференциска сала или училница; USB C до Display Port 1.4 адаптер кабел е компатибилен со популарни Dell модели со Thunderbolt 3 portsincluding на Dell XPS 12 9250, 13 9350/9360/9365, 15 9550/9560, Ширина 5480/5580/7275/7280/7370/7480/7520/7720/E5570, Прецизност 3520/15 3510/5510/M7510, 17 M7710, Alienware 13/15/17. USB-C & Thunderbolt порта 3 компатибилен со Mac Book, Macbook Air, Mac Book Pro, i Mac, i Mac Pro, i Pad Про, се Стремат Прекинувач, Предатор 15/17/17 X, Chromebook Флип C302, Chromebook R13, Pixelbook 2, Пиксели Чеша Таблета, РОГ GL/G5/Г-7/GX/Strix, Zen Book Про UX501 VW, Трансформатор 3 Про, Површината, Книга 2, Gigabyte Aorus Х5 15, X7 DT 17, BRIX/BRIX S, Razer Сечилото/Стелт/Pro, Samsung Лаптоп Одисеја, Лаптоп 9 15 Инчи.Display Port да Thunderbolt 3 кабелот е исто така компатибилна со HP Елити X2 1012 G1/G2, Z1 работна Станица G3, Сеништето 13.3/x360, Elite Book 1040 G4/X360 G2/X 360 1020 G2/Folio G1, ZBook 17 /15 /Студио, Завист 27 Сите-во-Едно, Microsoft Surface Книга 2, Легија Y720, Idea Pad Y900, Miix 720, Think Pad Стр 50/70, Т 470/470 S/570, X270, X1 Јаглерод, X1 Јога, Јога 370/900/910, MSI Фантом Про, Вител G65, LG Грам 15 Z970, Intel NUC6i7 KYK, Toshiba Protege X20 W, Sony VAIO S11, Samsung Галакси S9/S9+/S8/S8+/Note 8. Уживајте во 8 K видео во 60 Hz дека вашиот компјутер и 8 K екранот може да понуди.Искуство на длабоко боја длабочини и остри слики понудени од страна на Display Port.Display Port аудио поддршка за целосна палета на дигитални мулти-канален аудио.Директно поврзување на овој кабел во постојана инсталација и без да се мачат на поврзување на полнач.Уживајте во извонредно игри со кристално јасна слика.Поврзете ултра-широк монитор за видео уредување.Поврзете брз одговор време ги следат за игри на среќа.Thunderbolt 3 користи тенок USB-C connector.Компатибилен со лап-топ компјутери со Thunderbolt 3. Реверзибилна конектор поедноставува конекција.За Windows, mac OS, Хром, Android и Linux.ДП Друг режим поддршка потребни.Директно поврзете кабелот на домаќинот. 8 K Видео преку USB Тип-C или Thunderbolt 3. Кабелот Прашања USB-C до Display Port Кабел е специјално дизајниран за да се поврзете на новата верзија компјутери со USB-C или Thunderbolt 3 за да се следи со Display Port.Искуство на различни видео и автентични аудио поддржани од Display Port за игри, видео стриминг, или повеќе следење работна станица.Проверете дали Вашиот USB-C Компјутерот е Компатибилен.Лаптоп или паметен телефон мора да поддржува Display Port Друг Режим за прикажување на видео преку USB-C.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала

【Намалување на Поставување Време во Повеќе Од Половина】Каже збогум на болка во грбот и плускавци болк

DEN 287.76
Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија

Меѓусебна inductance тековниот мониторинг, висока тековната откривање на точноста, стабилни перформанси, бе

DEN 1881.60
Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)

Дизајниран за Canon 60 D.Опремен со вертикалнизафат копчето на блендата, dial, AElock / FE заклучување копче, и AF то

DEN 464.16