• Неодамнешно
Количина 500 10 Мили Воена Картичка на Долго Страна Laminating Пошта 2-5/8 x 3-7/8 Laminator Ракави

Количина 500 10 Мили Воена Картичка на Долго Страна Laminating Пошта 2-5/8 x 3-7/8 Laminator Ракави

Buyers rating:
DEN 1284.00

Количина на стоки

500 Laminator Пошта плус 5 Силиконски Обложени Laminating Превозници за Laminators кои го бараат тоа. 10 Mils Дебели По Размавта = 20 Mils Вкупно Ламинатни по торбичка. 2.625 x 3.875 (метрички 67mm x 98mm ) со стандардни 1/8" радиус заоблени ќошиња.Голема Јасност гланц Прави Информации за Полесно да се Чита.Доверба Автентични Орегон Ламиниране Премиум ★★★★★ Заштитна Марка Laminating Пошта.Ќе ми Биде Драго да Не. 500 10 Мили стандард Воена Картичка големина Топла Laminating Пошта 2-5/8 x 3-7/8" со Слот Една Долга Страна.Метрички 67mm x 98mm и 250 microns дебели Laminator Џебови & Ракави.Ние препорачуваме не поголема од 2" x 3-5/8" хартија во оваа големина топла laminating торбичка, која ќе остави 1/8" ламинатни граница околу вашата состојба и да се избегне слот.СОВЕТИ : Индустриски стандардна спецификација за 10 мили laminating пошта е 10 mils на секоја размавта за вкупно 20 mils додаден на вашиот лист хартија.Исто така, 1 мили е еднаква на 1/1000th од очигледна (или 25 microns метрички).Индустријата повици овие laminating пошта кога тие се снабдени на само една работ наместо три.Тие треба да се нарекува laminating папки.Answer : ___________________________ Note : Сите laminating пошта НЕ се исти, особено во јасност и поврзување.Инсистираат на автентични Орегон Ламиниране заштитна марка laminating пошта имајќи нашите виолетова и бела етикета.Прифати ништо помалку од најдобрите вредност на располагање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија

Меѓусебна inductance тековниот мониторинг, висока тековната откривање на точноста, стабилни перформанси, бе

DEN 1881.60
Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала

【Намалување на Поставување Време во Повеќе Од Половина】Каже збогум на болка во грбот и плускавци болк

DEN 287.76
Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)

Дизајниран за Canon 60 D.Опремен со вертикалнизафат копчето на блендата, dial, AElock / FE заклучување копче, и AF то

DEN 464.16