• Неодамнешно
Hsurbtra Mouse Pad, Премиум-Текстура Плоштадот Mousepad 10.2 x 8.3 Инчен, Stitched Работ Против Пролизгување на Водоотпорни Гумени Глувчето Мат, Прилично Симпатична Глувчето Подлога з?

Hsurbtra Mouse Pad, Премиум-Текстура Плоштадот Mousepad 10.2 x 8.3 Инчен, Stitched Работ Против Пролизгување

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

【Мали и Совршена Големина】 Посебни квадратен облик дизајн, мерки 10.2 x 8.3 инчен,, оваа мала глувчето подлога помага да се спаси биро просторот, но се уште има многу простор за глувчето за движење.Совршен за работа и за игра. Дебелина 3мм нудат мека на допир.Лесен и пренослив, совршен за канцеларија, дома, на бизнис патување и во движење. 【Ултра-мазна Површина】површината направена од погуста lycra со крпа на 230°F и висок притисок третман.Глувчето за да може брзо да се пресели и точно поставен на масна површината.Оптимизиран за глувчето сензор, дизајниран за максимална контрола и прецизност.На располагање за сите видови на глувчето, ласерски & Optical. 【Не се лизга Гумени База】 Густа засенчување и против пролизгување природна гума подлога база зголемува триењето, може цврсто контрола на десктоп.Одговара на сите тип на површината incuding дрво, стакло, мермер, метал и повеќе.Меки и не ќе се движат често кога го користите симпатична mousepad, нуди повеќе пријатно искуство при работа или играње. 【Трајни Stitched Рабовите】Секој знае низок квалитет на гума е лесно да се емулгирам, па сите наши глувчето влошки се направени од високо квалитетни природни гума, анти-кавгата, отпорни на топлина, без лош мирис, здрав и еко-пријателски.Дизајниран со деликатна рабовите, со што може да се спречи носат и да се обезбеди продолжена употреба, без деформација и degumming. 【Водоотпорен и Лесно да се Чисти】водоотпорен слој може ефикасно да се спречи случајно оштетување од истури течност, тоа е водоотпорен, прашина-доказ и пот-доказ.Кога течни нота на глувчето мат, тоа ќе се формира во водата прокапница и лизгајте надолу.Лесно да се чисти со избрише и ќе не го одлага вашата работа или игра.Прилично mouse pad карактеристики голема заклучување-ефект на боја, нема да исчезнат или крварат по повтори чистење.Hsurbtra се фокусира на глувчето подлога и доследно да се посвети на изработка на квалитетот mouse pad со високи перформанси.Сите mousepad со светла боја и елаборат дизајн, brightens до вашиот workspace и го прави вашиот глушец малку повеќе функционални.Илјадници клиенти препорачуваме, да се придружите на Hsurbtra и да уживате во заводот во стил и удобност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала

【Намалување на Поставување Време во Повеќе Од Половина】Каже збогум на болка во грбот и плускавци болк

DEN 287.76
Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија

Меѓусебна inductance тековниот мониторинг, висока тековната откривање на точноста, стабилни перформанси, бе

DEN 1881.60