• Неодамнешно
Квантна Складирање 1236BK-4 4-Пакет Дополнителни Полици за 12 Длабоко Жица Полиците, 800 lb. Капацитет, 1 Висина x 36 Ширина x 12 Длабочината, Црна Заврши

Квантна Складирање 1236BK-4 4-Пакет Дополнителни Полици за 12 Длабоко Жица Полиците, 800 lb. Капацитет, 1 Висина

Buyers rating:
DEN 1677.60

Количина на стоки

СИТЕ ЗАВАРЕНИ ИЗГРАДБА : Сите заварени конструкција со дополнителни жица trussing за висока јачина карактеристики.ИЗДРЖЛИВИ : Топ мат жици се кандидира напред-назад (освен на 12" x 36" големина) за олеснување на утовар и истовар и супериорна сила.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Жица зголемува производот видливост и минимална нечистотија акумулација.БРЗ СОБРАНИЕ : Нумерирани линискиот мислења во 1 инчен на зумот за брз собранието; Не се потребни алатки.ДИМЕНЗИИ : 1" Висина x 36" Ширина x 12" Длабочина.Заварени конструкција со дополнителни жица trussing за висока јачина карактеристики.Топ мат жици се кандидира напред-назад за олеснување на утовар и истовар.Жица се овозможува на воздухот да циркулира и светлина да навлезат за зголемување на производот видливост.Минимална нечистотија акумулација.Сплит конусна ракав adaptors безбедна полица агол да ги објавите.Нумерирани линискиот мислења на 1" зголемувања за брз собранието.Не се потребни алатки за собрание.Прилагодливи нога levelers.Издржливи завршува.Естетски префинета.Применливи за Индустриски, Здравствена заштита, Храна, услуги и малопродажните пазари Националните Санитарни Фондација (NSF), одобрени.Испраќаат КД класа 70. 600 до 800 кг капацитет на полица.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Pampers Круизери 360 Пелени Големина 5 19Count
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pampers Круизери 360 Пелени Големина 5 19Count

Pampers Круизери 360 вклопуваат е нашето најдобро одговара и заштита за вашиот активен бебе.За јазслободен о

DEN 222.96
Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логи

DEN 383.76
Бебе се Игра Мат Кружни Круг Бебе да Ползи Мат за Доенчиња Години, Индексирање, Салата Или Дете Соба Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе се Игра Мат Кружни Круг Бебе да Ползи Мат за Доенчиња Години, Индексирање, Салата Или Дете Соба Декорација

☀[Мултиголемина, мултистил] Нашиот круг патосници имаат три димензии со дијаметар од 27.6 ВО / 31.5 ВО / 39.4 ВО

DEN 1490.40