• Неодамнешно
5 Компјутери DC Приклучок Адаптер Кабел, 24V/12V 5A 2.1 x 5.5 мм Машки да 2.1 x 5.5 мм Машки за видео надзор Безбедносна Камера и Осветлување Адаптер DC5521(2.1 x 5.5 мм)

5 Компјутери DC Приклучок Адаптер Кабел, 24V/12V 5A 2.1 x 5.5 мм Машки да 2.1 x 5.5 мм Машки за видео надзор

Buyers rating:
DEN 240.48

Количина на стоки

Заеднички Големина - OD x ID : 2.1 x 5.5 мм, Кабел Кол : 3.5 mm, Кабел Должина : 500mm, Струја : 5 A(24 V/12 V).Тип - Модел : DC5521 Машки & Машки Конектори, Заеднички Со : 5521 Машки, Заеднички Б : 5521 Машки, Боја : Црна,Бела.Апликација - DC конектор со кабел обезбедува безбедна DIY решение што е компатибилен со слика, видео, звук и други мултимедијални системи, и DC моќност уреди.Инструкции - нов пламен retardant ПВЦ пластични материјали, вистински core бакар насоки, флексибилни и издржливи.Пакет Содржина - 5 x DC Моќност Конектори, ве Молиме Бидете сигурни дека ќе го изберете точниот модел и електрични параметри.DC моќност конектори се користат за CCTV камери за безбедност и осветлување моќ адаптери, LCD монитори, надзор на камери, лаптоп компјутери, опрема контролер за напојување, Аудио и други мултимедијални опрема.Во животот, е многу машини, инструменти, тестирање драгоцени практични DIY tools.Спецификација : Име на Производ : DC Конектори за Кабелот за Струја : 5 A (24 V/17 V)Боја : Бела и Black Wire Core Материјал : чист бакар core (висок квалитет на кислород слободни бакар / не обнова бакар)Пластични Материјали : нов пламен retardant / анти немири сонцето / антиоксиданс / анти-стареењето ПВЦ plastic Flexible и Durable Bring Сигурен, безбеден и брз пристап и пренос.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)

Зголемувачот.Убава форма.Добро оптички својства.јасно.Издржливи.Производот параметри Модел : НЕМА.6771 С

DEN 1041.60
Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала

【Намалување на Поставување Време во Повеќе Од Половина】Каже збогум на болка во грбот и плускавци болк

DEN 287.76