• Неодамнешно
HUI ЏИН Топката Перо Dotting Алатки Поставите Sculpting Моделирање Алатка 5 Парчиња

HUI ЏИН Топката Перо Dotting Алатки Поставите Sculpting Моделирање Алатка 5 Парчиња

Buyers rating:
DEN 350.40

Количина на стоки

Одличен за втиснување, мора да додаток за сите скулптори,За правење големи точки, мазни линии во глина или ембос на меки метал или хартија.Дрвена рачка со нерѓосувачки челик топката крај.Одлично за глина, уметнички проекти, скулптури и други занает проекти.Целта на топки е многу мазна и тие работат одлично.За користење на овие карпи точка слики сликарство.Пакет содржина : 5*Топката Перо Dotting Tools.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)

Дизајниран за Canon 60 D.Опремен со вертикалнизафат копчето на блендата, dial, AElock / FE заклучување копче, и AF то

DEN 464.16
STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)

Зголемувачот.Убава форма.Добро оптички својства.јасно.Издржливи.Производот параметри Модел : НЕМА.6771 С

DEN 1041.60