• Неодамнешно
Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала Вежба Малку Сијалицата Колонист дупчалка со спирал

Дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење 3x12inch Надградба Градина дупчалка со спирална бургија Спирала

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

【Намалување на Поставување Време во Повеќе Од Половина】Каже збогум на болка во грбот и плускавци болки во рацете, градина дупчалка со спирална бургија вежба малку е идеален за да ви помогне да копаат стотици дупки лесно да во кратко време.Така, можете да завршите со садење на работа или водител на вашиот ограда пост во моментот.Изградени со Солидна Триаголник Малку обезбедува моќни ваков способност и Зелена боја, исто така, ќе помогне во идентификацијата на длабочина што вежба. 【Потребните Практични Градинарство Алатка】на тешки челик градина дупчалка со спирална бургија е-МОРА да ИМА алатка за било двор работа.Не само како крушка колонист на растенијата крушка, постелнина растенија, цвеќиња, исто така, како миксер да се меша почви, ѓубрива и бои.Копаат Дупки за ограда мислења, птица фидер столбови, земјата светла чадори и патио. 【Надградба Солидна Вратило со Интензивна Спирали】градината вежба малку изградени со нови PCM челик, сосема солидна вратило и триаголник малку, ја надмина сите претходни недостатоци.Така, светилки колонист ќе се вежба без проблеми брзо дури и на тешко почви.Градината дупчалка со спирална бургија ќе не ' рѓа, ги кородираат, крек, или пауза, што се користи во било сезони и под никакви услови да се намали тешко физички труд вклучени со градинарство. 【Лесно да го Користите】Само вметнување на садење дупчалка со спирална бургија во вежба чак, се стегне и се намести, а потоа држете го со двете раце, да почне да копа.Резерви на вежба транспорт на почвата на работ, ќе добиете совршен дупки што сака.Препорачуваме користење на 18 V или поголема cordless вежба со прилагодливи вежба чак. 【100% Задоволство Гарантира】Ние сме секогаш тука со вас, ние нудиме 1 година гаранција.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви помогнат да се реши вашите проблеми во 12 часот.Оваа градина дупчалка со спирална бургија спирала вежба малку е толку лесен за користење, само стави ја во вашиот вежба, вежба дупка насекаде од една педа на неколку инчи длабоко во само неколку секунди, капка вашите цвет сијалицата во дупка и да уживате во убави цвеќиња следната пролет.Тешки челик augers работат со било 3/8" или поголеми chucked вежба, 18 V или поголема вежба се препорачува.Ние препорачуваме користење на cordless вежба со прилагодливи вежба чак да ги собере сите големини augers.На сијалицата колонист ќе копаат стотици дупки во минути без да се грижите за свиткување или скрши,со што ќе се зголеми и да се подобри вашиот садење работа.Овој пост дупка копач не само широко се користи за садење светилки,potted растенија, зеленчук, цвеќе, голи корен дрвја и грмушки,но исто така убаво за дупчење дупка во песокот за да се зацврсти вашиот чадор плажа,дупчење дупки за шатори и така натаму.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тековната Сензор, AC Тековната Сензор со Висока Прецизност Тековната Трансформатор Ниска Потрошувачка на Енергија

Меѓусебна inductance тековниот мониторинг, висока тековната откривање на точноста, стабилни перформанси, бе

DEN 1881.60