• Неодамнешно
Детроит Чешлање Ко. Брада Путер - Траверс Сити - Цреша Тутун Миризливи Мажите Брада Balm (4oz) Сите Природни Етерични Масла Состојба, Промовирање на Дебели, Мека Брада Ра

Детроит Чешлање Ко. Брада Путер - Траверс Сити - Цреша Тутун Миризливи Мажите Брада Balm (4oz) Сите Природни

Buyers rating:
DEN 274.32

Количина на стоки

можно е и без нашите фанови, клиенти и партнери.Иновација.Ние вредност на користите од највисок квалитет есенцијални масла и природни, растителна основа состојки, со што нашите производи на некои од најздравите и најбезбедните опции за вас и вашето тело.Нашата премиум Траверс Сити Брада Путер е инспириран од единствена заедница на Траверс Сити, Мичиген.Брада Butters се рачно изработени во САД со природни состојки, вклучувајќи шеј путер, кокосово масло, и нашите мешавина на растителна основа етерични масла.Ние и ветуваме да се обезбеди луксузот на квалитетот essentials да се грижи за вашите секојдневни потреби со производи кои, всушност, работи и не имате било поевтино направат или да се чудат колеги.Покрај тоа, сите наши брада butters се направени со најдобрите состојки кои содржат органски и природни масла кои се витамин-богат за да им даде на вашата брада сето тоа потреби за исхрана и изглед!Траверс Сити брада путер работи како сите природни стил balm и средство за смекнување на косата дека има голема цреша мирис за мажи.Детроит Чешлање Ко.Она што започна како барање за супериорен производ резултираше во безвременски и класичната создавање на нашите сопствени.Така бидете сигурни да останат будни за најновите и најновата премиум чешлање производи почнуваме од нас овде, во Детроит Чешлање Ко.Од нашите класичен Мичиген инспириран линии на брада butters, pomades, и масла, на нашите шампони, сапуни, телото мие, сапуни, и балсами, имаме целото тело покриено!.Не е доволно на кои во машка чешлање светот и ние не некогаш сакате да ја игра таа игра.Ние би сакале да започне и да заврши вашиот ден со нас, и ние би сакале да бидете на вашиот пат секојдневно.Не само за бради, и не само за бричење, но исто така и за сите мажи потреби во чешлање.Со цел да се промовира брада раст и дебелина, Траверс Сити брада путер ќе се лекува и интензивно придавам влогови на вашата брада, додека останатите доволно силни за да го обликуваат и го држат во место.Нашиот производ линија е проширен за да се вклучат категории во бричење, лична нега, креми и препарати за чистење и нега на коса.Нашите шампони, балсами, и сапуни мирис голема и не содржат небезбедни хемикалии или вештачки мириси.Ние тука во Детроит Чешлање Ко.Брада или без брада, вие не може да се одрече ефикасноста и чистота на Детроит Чешлање Ко.Со цел да се промовира брада раст и дебелина, Траверс Сити брада путер ќе се лекува и интензивно придавам влогови на вашата брада, додека останатите доволно силни за да го обликуваат и го држат во место.Користете го овој брада balm да расте мека, полна брада дека ќе изгледа и мириса голем, без разлика каков тип на коса имате.Основните состојки во нашите брада butters и масла направи чешлање брада супер лесно, бидејќи тие се од висок квалитет на масло од кокос, други етерични масла, природна растителна основа состојки, и Шеј Путер.Секое време.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат