• Неодамнешно
Westin 40-33805 Текстура Црна Sportsman X Решетката Guard се вклопува 2015-2020 Тахо Приградски 1500 (Excl. Приградски 2500 3500)

Westin 40-33805 Текстура Црна Sportsman X Решетката Guard се вклопува 2015-2020 Тахо Приградски 1500 (Excl.

Buyers rating:
DEN 1800.00

Количина на стоки

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Директно одговара за 2015-2020 Тахо Приградски 1500 (Excl.Приградски 2500 3500).Обезбедува додадени пред крајот заштита.Агресивен стил комплименти денес е поголем grilles.Единствена плоча дизајн обезбедува максимална поддршка на надворешниот крила.Westin е Sportsman X Решетката Guard ефикасно да се комбинира агресивен стил со тешки пред крајот заштита.Конструиран за да се обезбеди и одличен изглед и перформанси, Sportsman X уникатен дизајн комплименти денес е поголем решетката дизајни, и е на располагање за да ги собере најмногу целосна и средината на големината камион апликации.Sportsman X има опција монтажни мрежа панел (се продава одделно) кој е специјално дизајниран да се вклопуваат во отворање во центарот дел од Sportsman X Решетката Стража, или може да бидат отстранети за да се приспособат на рамна монтирани 26" двоен ред LED светло бар (се продава одделно).Помал отстранлив мрежа панел наменета за фабриката сензор локација отворање е вклучена како стандард со Sportsman X. За специфични Chevy и Dodge/RAM меморија апликации a Sportsman X Сензор за Полнење (се продава одделно) е на располагање.Надворешен чекор плоча се наоѓа на 1-5/8" дното цевка за да се обезбеди лесен пристап до моторот за замрзнување.Изграден со тешки 2-1/4" исправено гумени ленти и 1 - 5/8" надворешниот цевки, Sportsman X Решетката Guard е дизајниран за да се обезбеди заштита и стил за годините што доаѓаат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)

Зголемувачот.Убава форма.Добро оптички својства.јасно.Издржливи.Производот параметри Модел : НЕМА.6771 С

DEN 1041.60
Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)

Дизајниран за Canon 60 D.Опремен со вертикалнизафат копчето на блендата, dial, AElock / FE заклучување копче, и AF то

DEN 464.16