• Неодамнешно
Расположливиот Скалпел 14, Пакување од 20 Расположливиот Dermaplaning Ножеви со Пластична Рачка, Хируршки Нож Скалпел, Висока Јаглероден Челик Dermablade Хируршки Ножеви. Поед?

Расположливиот Скалпел 14, Пакување од 20 Расположливиот Dermaplaning Ножеви со Пластична Рачка, Хируршки Нож

Buyers rating:
DEN 2234.40

Количина на стоки

⭐ ДОДЕКА ДРУГИ РАСПОЛОЖЛИВИОТ ХИРУРШКИОТ СКАЛПЕЛ може да биде премногу досадна, не остри доволно, не се стерилни, мало или тешко да го користите, My Med носи ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЈАГЛЕРОДЕН ЧЕЛИК стерилен скалпел дека е БЕЗБЕДЕН и ЛЕСЕН за употреба, има пластична заштита капа и СВЕТЛИНА ЕРГОНОМСКИ се справи.Ова значи ПОМЛАД ПОСВЕТЛА лицето за вас и многу други проблеми со кожата, се реши.Сечилото на директно страна. ⭐ ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ - пакет од 10 My Med sterilized scalpels ви помогне да научат да dermaplane од себе, а вие можете безбедно да се користи за многу мали естетски процедури : голем како скалпел за callus, podiatry скалпел, дерматологија скалпел педикир, циста отстранување на ножот, blackheads removals, акни скалпел, dissection и шиење пракса, и повеќе;. ⭐ ТАКА, ОСТРИ ДОВОЛНО ИЛИ НЕ ?Перцепцијата на острината за My Med #15 scalpels може да биде различна, бидејќи зависи од тоа како искусни сте со dermaplaning.Тие се многу остри за почетници и можеби не остри доволно за искусни дерматолозите.Во секој случај, се работи доколку се користи правилно. ⭐ Еден ТОН ДРУГИ УПОТРЕБИ - mycology, comedones отстранување, текара електроника, модел правење, дрвени и глинени скулптури, десктоп работа, мали парчиња и се кастри, биологија проекти во училиштето и лаборатории, уметности и занаети, средување, градинарство, винил прекини, дрво проекти, медицински процедури, dissection, шиење и хирургија пракса, скалпел за кожата, дебридман. ⭐ НИЕ ВЕРУВАМЕ во правење на работи 1% подобро секој ден, тоа е зошто тоа е НАШАТА МИСИЈА е да ви даде КВАЛИТЕТ во најдобра можна цена.Или сте во потрага за клонирање скалпел, а pimple попер нож, едноставен збир на 10 скалпел ножеви или можеби само големината големи скалпел, имаме ви се покриени!.Перцепцијата на острината за My Med scalpels може да биде различна, бидејќи тоа зависи од тоа како искусни сте со dermaplaning.Тие се многу остри за почетници и можеби не остри доволно за искусни дерматолозите.Во секој случај, се работи доколку се користи правилно.My Med Стерилни за Еднократна употреба Scalpels се Специјално Дизајнирани, Конструирани и Произведени за сите Професионалци Кои работат во областа на Медицината, Животот Науки, Уметност и Други соодветни Области.Задоволни сме да се воведе нашите Отстранување Scalpels дека се создадени со Висок Јаглерод Челични Ножеви од причина што тие се Многу Разноврсна и се Одлични за Било кој Вид на Апликации.My Med sterilized scalpels ви помогне да научат да dermaplane од себе, а вие можете безбедно да се користи за многу мали естетски процедури : голем како скалпел за callus, podiatry скалпел, дерматологија скалпел педикир, циста отстранување на ножот, blackheads removals, акни скалпел, dissection и шиење пракса, и повеќе;.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)

Дизајниран за Canon 60 D.Опремен со вертикалнизафат копчето на блендата, dial, AElock / FE заклучување копче, и AF то

DEN 464.16