• Неодамнешно
3D Ѕид Налепници - DIY Мапата на Светот Ѕид Decal Налепница Мурали Мапата Ѕид Décor за бебе соба Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина Дома Декорација(Сребро,M: 120x60 см)

3D Ѕид Налепници - DIY Мапата на Светот Ѕид Decal Налепница Мурали Мапата Ѕид Décor за бебе соба Дневна Соба

Buyers rating:
DEN 551.76

Количина на стоки

3 D DIY Мапата на Светот ѕид налепници, DIY свој меморија со вашето семејство, децата и пријателите на вашите ѕидови.Димензии (ширина*висина) : S : 31.5"*15.7", M : 47.2"*23.6", L : 70.9"*39.4", XL : 90.6"*47.2", XXL : 110.2"*68.5". (Производот слики се за прикажување цели, со цел да се прикажат сите детали на производот, не ја одразуваат вистинската големина.Ве молиме мерка вашиот вистински ѕид за да го изберат најсоодветен големина.). 2020 најновите налепници : Нашиот производ користи ново развиен viscose, дури и ако се држи на налепница во погрешна позиција, можете лесно да ги отстраните, и се држи назад во правилна позиција во ѕидот.Но, немојте да се отстрани тоа повеќе пати.Ова ќе го намали производот вискозност и предизвика производ да падне лесно.Ако производ паѓа надвор, ќе треба да ја користите вашата сопствена силна лепак да се зајакне налепница.Материјал : Висок квалитет Акрилик.дебелина : 1.7 мм-2mm (0.078 во).Водоотпорен, не исчезнат или да се деформира.Совршен Мапата на Светот ѕид декорација Мурали за децата спалната соба, канцеларија, dorm соба или чувајте го збогатува и brightens до вашиот простор. 1. На налепница треба да бидат ласерски сече на висока температура, па таму ќе биде црна марки на кафеава или проѕирна заштитна фолија на налепница.Ова не е остарел, сите производи ќе имаат црна марки.Вие само треба да се отстрани браун заштитна фолија за да се добие совршен налепница. 2. Во исто време, бидејќи производот е затворен во кутија, силен мирис ќе се акумулира.Можете да го отвори пакетот и да се спречи тоа за 2 дена, или може и директно да го залепите производ на ѕидот, и мирис на производот ќе исчезне.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)

Зголемувачот.Убава форма.Добро оптички својства.јасно.Издржливи.Производот параметри Модел : НЕМА.6771 С

DEN 1041.60