• Неодамнешно
1-Pack Мажите Максимална Absorbency Перат Обновливи Контрола на Бешиката Кратко Сива Медиум (Половината 34-36)

1-Pack Мажите Максимална Absorbency Перат Обновливи Контрола на Бешиката Кратко Сива Медиум (Половината 34-36)

Buyers rating:
DEN 1790.40

Количина на стоки

Еден Краток.Максимална absorbency - Држи до 20 унци на течност.Погоден за умерена до тешка инконтиненција.Не за сериозни или вкупно инконтиненција.Функционирањето Лета. 50% Памук, 50% Полиестер Тело. 85% Rayon, 15%Полиестер Подлога. 100% Полиестер Лагер.Модел# HDM200. Wearever Мажите Максимална Инконтиненција Гаќи нудат уште поголема заштита од нашите веќе сигурен гаќи.Со истиот комфор, стил и реупотребливост на Wearever бренд секогаш се доставени, обновливи инконтиненција долна облека се и економски и сигурен алтернатива за еднократна употреба инконтиненција производи.Нашиот Максимум Инконтиненција Кратко нудат поголема заштита од нашите редовни Мажите е Супер Инконтиненција Кратко и се мека памучна/поли џерси со мирис намалување на влакна.Овој пар на инконтиненција кратко има водоотпорен надворешниот слој, кој го спречува истекување и обезбедува со двојна заштита.Wearever е екстра абсорбента, пораби во подлога, стапици течни и ги обезбедува сите-ден заштита.Нашите инконтиненција кратко, не бараат дополнителни влошки за еднократна употреба или влошки и да понудат два пати повеќе апсорпција како нашите Wearever Краток MHD100. Овие Максимална Инконтиненција Кратко се машина перат и трае до 250 мие!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)

Зголемувачот.Убава форма.Добро оптички својства.јасно.Издржливи.Производот параметри Модел : НЕМА.6771 С

DEN 1041.60