• Неодамнешно
Автоматско Сапун Фармацевт, 400ml Touchless Сапун Фармацевт, Авто Јадење Сапун Фармацевт со IP67 Водоотпорен, Автоматскиот Сензор за Течен Сапун Диспензерот за Кујна Бања Х

Автоматско Сапун Фармацевт, 400ml Touchless Сапун Фармацевт, Авто Јадење Сапун Фармацевт со IP67 Водоотпорен,

Buyers rating:
DEN 695.76

Количина на стоки

Модерен дизајн, со премиум PC + ABS пластика, материјал, која е елегантна и нема да рѓа, и нашата база е водоотпорен и течење-доказ, особено во влажни места, како што се бањите или садопери.Ова може да се обезбеди долгорочна употреба на автоматски сапун фармацевт.На touchless сапун фармацевт е изградена-во прецизност инфраред движење и ПИР сензор за детекција технологија, која може точно да смисла вашите раце; ставете ја вашата рака под сензор, и висока ефикасност пумпа укина сапун во 2 секунди, 1ml секое време.Оваа автоматско сапун фармацевт може да се одржи 400ml течен сапун.И оваа hands-free сапун фармацевт ви овозможува да видите на сапун од видливи прозорецот, па да знаете кога да рефил тоа повторно, најдобар растојанието помеѓу вашата рака и сензор е 0-2 инчи.Тоа бара 4x AAA батерии (Без батерии вклучени).На touchless сапун фармацевт е компатибилен со сите видови на течни како рака сапун, сад фармацевт сапун.Иновативни не-капе дизајн елиминира отпад и хаос.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Во првата употреба, на сензорот сапун фармацевт треба да се чувствува 2-3 пати за да се овозможи на слама да се пополни со сапун; не користете премногу дебела сапун; Кога инсталирање на батерија, ве молиме проверете на "+" и "-" симболот на батеријата и сапун фармацевт за да се инсталира правилно.Ние нудиме на 18-месечна гаранција.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. 1. 4x AAA батеријата е потребна за сензор сапун фармацевт.Кога инсталирате, ве молиме проверете "+" и "-" симболот на батеријата и сапун фармацевт за да се инсталира правилно. 2. Ако авто сапун фармацевт не можат да се издаваат на сапун правилно, ве молиме да ѕиркаат млазницата на сапун фармацевт со рака, така што внатрешните слама може да контакт со воздухот за да се издаваат на сапун. 3. Првиот пат кога ќе го користите, ќе треба да смисла на сапун фармацевт 2 или 3 пати да го наполни слама со сапун.Ако сапун не може да се издаваат правилно, ве молиме да ѕиркаат млазницата на сапун фармацевт со рака.Кога течноста ниво е ниско, ве молиме додадете течност.Инаку фармацевт нема да пумпа од било течност.Кога светлината е трепка, тоа значи дека батеријата е слаба.Ве молиме промена на батериите.Ве молиме НЕ тресете го уреди за да се избегне каква било сериозна штета.Ве молиме да се извади батеријата ако долго време не го користите.Ве молиме бидете сигурни дека течни поклопецот е добро поставена.Инаку течни ќе излезе.Овие уреди е дизајн за бања и кујна.Нормална работна температура е 3℃~40℃.Пакување Димензии : 3.5*3.5*8.7 во.Тежина : 0.6 lb.Боја : Темно Дрво Жито.Пакет Содржи : 1x Сапун Фармацевт. 1x Упатство.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)

Зголемувачот.Убава форма.Добро оптички својства.јасно.Издржливи.Производот параметри Модел : НЕМА.6771 С

DEN 1041.60