• Неодамнешно
Newmind 6Pcs Алуминиум Легура Хривнија Ќорци за DIY Печат Метал Гравирање Долги Рамни Измената на Ткаенината Алка Anklet Накит Одлуки Наоди Роденден - 6x160mm

Newmind 6Pcs Алуминиум Легура Хривнија Ќорци за DIY Печат Метал Гравирање Долги Рамни Измената на Ткаенината

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

* Класичен DIY додаток : овие бели нараквици може да се зачукуваше, потпиша и печат, да ги користите како dangles, нараквица, anklet и други накит изработка на проекти, уживаат DIY задоволство и дизајн свој накит. * Се користи за да лесно се свиткуваат метал хривнија печат ќорци во ракави, нараквици, и алки на рамна врвот што седи убаво на зглобовите. * Соодветна големина одговара на повеќето луѓе да се носат, доаѓа со облик на лента, лесно да се носат и полетување, лесно се совпаѓаат со вашето различни тимови и стил. * Издржлив и мода, силни и издржливи сепак malleable, може да ви овозможи да се наведнуваат и мувла на хривнија според ваша корист, додека сеуште ја чувате својата форма, за да ја создаде некои убави парчиња уметност. * Одлично за гравирање, втиснување да ја напушти , убаво подарок за пријателите, семејството, љубовници, да engrave имиња, дата и други чувства кон овие печат ќорци, многу значаен и креативни работа.Опис : - се Користи за лесно се свиткуваат метал хривнија печат ќорци во ракави, нараквици, и алки на рамна врвот што седи убаво на зглобовите. - Одлично за гравирање, втиснување да ја напушти , убаво подарок за пријателите, семејството, љубовници, да engrave имиња, дата и други чувства кон овие печат ќорци, многу значаен и креативни работа. - Трајни и модата, силни и издржливи сепак malleable, може да ви овозможи да се наведнуваат и мувла на хривнија според ваша корист, додека сеуште ја чувате својата форма, за да ја создаде некои убави парчиња уметност. - Класичен DIY додаток : овие бели нараквици може да се зачукуваше, потпиша и печат, да ги користите како dangles, нараквица, anklet и други накит изработка на проекти, уживаат DIY задоволство и дизајн свој накит. - Соодветна големина одговара на повеќето луѓе да се носат, доаѓа со облик на лента, лесно да се носат и полетување, лесно се совпаѓаат со вашето различни тимови и стил.Спецификација : - Материјал : Алуминиум Легура - Боја : Silver Package Вклучува : 6 Парчиња Нараквици Ќорци.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)

Дизајниран за Canon 60 D.Опремен со вертикалнизафат копчето на блендата, dial, AElock / FE заклучување копче, и AF то

DEN 464.16
STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)

Зголемувачот.Убава форма.Добро оптички својства.јасно.Издржливи.Производот параметри Модел : НЕМА.6771 С

DEN 1041.60