• Неодамнешно
ОЕМ Sony Далечински Управувач Првично се Испраќаат со: KD49X720E, KD-49X720E, KD55X700E, KD-55X700E

ОЕМ Sony Далечински Управувач Првично се Испраќаат со: KD49X720E, KD-49X720E, KD55X700E, KD-55X700E

Buyers rating:
DEN 1103.76

Количина на стоки

Ова Е Оригинален Дел!.Работните Инструкции Се Во Рамките На Вашиот Оригиналниот Прирачник За Корисникот!.Купување на Оригиналниот Remotes Обезбедува Можете Да Пристапите До СИТЕ Функции На Вашиот Уред!.Не го Видите Вашиот Модел Наведени?Испратете Порака - Среќни Да Ви Помогне!.Ова НЕ е Универзален Далечински Управувач!.Оваа Sony далечински првично беше транспортирана со следниве Sony уреди : KD49 X720 E, KD-49 X720 E, KD55 X700 E, KD-55 X700 E Ако вашиот Број на Модел е што НЕ се наведени погоре, ве молиме да ни испратите порака па ние може да ви помогне да се добие точниот далечински управувач.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)

Зголемувачот.Убава форма.Добро оптички својства.јасно.Издржливи.Производот параметри Модел : НЕМА.6771 С�

DEN 1041.60
Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)

Дизајниран за Canon 60 D.Опремен со вертикалнизафат копчето на блендата, dial, AElock / FE заклучување копче, и AF то�

DEN 464.16