• Неодамнешно
Продолжен Mouse Pad Големи Gaming Mouse Pad 24x14инчен со Не се Лизга Гумени База Водоотпорен XXL Тастатура Подлога Компјутер Биро Заштитник Мат за Гејмер,Дома,во Канцеларија на Р

Продолжен Mouse Pad Големи Gaming Mouse Pad 24x14инчен со Не се Лизга Гумени База Водоотпорен XXL Тастатура

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Чувајте ги вашите биро чисти и uncluttered.Не се Лизга Гумени База : долниот база на целосна биро mouse pad е направен од добри природни гума,кој е без штета за човекови хит.Handpicked шема се повеќе атрактивни.Дизајниран со густа текстура гумени, на mouse pad ќе зафат што биро цврсто, да се избегне случајно движење и да се обезбеди стабилна работа на глувчето/тастатура.Ако имате било какви прашања, ве молиме кликнете на продавачот прекар потоа кликнете на "постави прашање" да не контактирате .Нашите mouse pad има различни прекрасни бои, овој влошки ќе последните години, ако има проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нуди различни симпатична модел на избор ,совршен за двете жени и мажи.рамнење на површината исто така ги штити вашето биро површина од гребнатини/штета!Напомена : не грижете се за отровни материјали мирис со помош на глувчето подлога кога ќе ја добијат,мирисот ќе исчезне во грациозен за некое време.Персоналните Илустрација Дизајн : Смешни mouse pad со дизајн деликатна шема, мулти-тема серија mouse pad, одличен подарок идеја за момчиња, девојки, соработници, мајки, роденден, назад на училиште, Денот на Вљубените, Ден Велигден, Ден на Мајката, Денот на Трудот, ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста и Божиќ.Пријателски Услуги на Клиентите : Пакет : 1*XXL Големи Mouse Pad(24x14 инчен),2*Тастатура чистење кал, Вашето задоволство е наш највисок приоритет.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)

Зголемувачот.Убава форма.Добро оптички својства.јасно.Издржливи.Производот параметри Модел : НЕМА.6771 С

DEN 1041.60