• Неодамнешно
Фухс Четка Рекорд V Медиум Четка Најлон Наежвам

Фухс Четка Рекорд V Медиум Четка Најлон Наежвам

Buyers rating:
DEN 166.56

Количина на стоки

Најлон Наежвам - Фухс користи држава на уметноста крајот-заокружување и полирање процес со супериорен квалитет, контрола на секоја фаза.Овој критичен чекор гарантира дека не постојат груби наежвам завршува, за да му наштети на непцата или емајл.Гледај внимателно во Фухс четки за заби и ќе видите многу густа наежвам поле, функција се наоѓаат само на највисоките светски квалитет четки за заби.Оваа густина го продолжува животот на четка за заби, како и обезбедување на поефикасно четкање акција.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)

Дизајниран за Canon 60 D.Опремен со вертикалнизафат копчето на блендата, dial, AElock / FE заклучување копче, и AF то

DEN 464.16