• Неодамнешно
Месечината 387-40250Z Алуминиум STORZ Фитинг, Адаптер, 4 NH Женски Вртливата x 5 STZ

Месечината 387-40250Z Алуминиум STORZ Фитинг, Адаптер, 4 NH Женски Вртливата x 5 STZ

Buyers rating:
DEN 5290.80

Количина на стоки

Оган Црево и Hydrant Адаптери.Заштита Од Пожари.Безбедност.ЈАВНАТА/СООБРАЌАЈОТ SFTY.Оган Црево Storz Вртливата Адаптер Основниот Тип на Конекција Женски Вртливата x Storz Тип на Врска NH Женски x Storz Големина 4 во x 5 Во.Тело Материјал Алуминиум.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)

Дизајниран за Canon 60 D.Опремен со вертикалнизафат копчето на блендата, dial, AElock / FE заклучување копче, и AF то

DEN 464.16