• Неодамнешно
[3-Pack]-Г-дин Shield Наменета За ПРВ 20 SE [Калено Стакло] [Јапонија Стакло со 9H Цврстина] Екран Заштитник со Живот Замена

[3-Pack]-Г-дин Shield Наменета За ПРВ 20 SE [Калено Стакло] [Јапонија Стакло со 9H Цврстина] Екран Заштитник

Buyers rating:
DEN 1516.80

Количина на стоки

TCL 20 SE Компатибилни, Прилагодена-одговара на вашиот уред екран, Максимална Сила.Направени од Јапонија Hardnest Стакло, Висока Нула Отпор, Мазна и висок допир одговора со Врвен Oleophobic Слој.ВИСОК СТЕПЕН на КОМПОНЕНТИ : Г-дин Балистички Штит Стакло екран штитници за користење на Силиконски лепила за прикажување на јасност и лесна инсталација и отстранување. 99.99% HD јасност, прецизност и допир.Г-дин.Shield Ограничен Живот Замена.Се обрне Внимание : TCL 20 SE Proscreens има свиткани рабови дека нашите екран заштитници не покритие 100% , како ќе кора со текот на времето предизвикува клиент фрустрација.Ние дизајниран нашиот екран заштитници, па ќе имаат максимална покриеност на вашиот уред со леснотијата на инсталација и издржливост.ЈАПОНИЈА СТАКЛО ЕКРАН ЗАШТИТНИК КАРАКТЕРИСТИКИ : -Сигурен повеќеслојна заштита -Анти нула, анти да се загрози и анти отпечаток слоеви -Прецизност ласерски-намалување на калено стакло, полиран со кружни рабови-99.99% HD јасност, прецизност и допир-Балон за слободни installation Mr.Shield Екран Заштитник Комплет Вклучува : -Калено Стакло Екран Заштитник? -Инструкции -Гребење Картичка -Ткаенина За Чистење? -Прашина collecter? -Отстранување на ленти Г-дин Shield екран заштитник Карактеристики : -100% меур-слободен силициум лепила -99% највисок транспарентност -9 H ХАРД-ОБЛОЖЕНА отпорен на гребење заштита -0.3 mm Ултра Тенки Сите 2.5 D Круг Работ Г-дин Shield живот замена : Ние ќе ви испратиме замени бесплатно за : -Инсталација проблем како меурчиња или друг корисник грешка -Оштетениот екран заштитници -не се вклопи во вашиот уред.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат