• Неодамнешно
Учење ПРЕДНОСТ-25615 edx Образование Write-On/Избрише-Исклучување на Часовникот Бира - Сет на 5

Учење ПРЕДНОСТ-25615 edx Образование Write-On/Избрише-Исклучување на Часовникот Бира - Сет на 5

Buyers rating:
DEN 284.88

Количина на стоки

Направени од издржлив полипропилен за години на училница употреба.Пакет Димензии : 21.1 H x 11.7 L x 20.1 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.249 килограми.Земја на Потекло : Кина.Овие лесен-за-користење на часовникот бира се идеални за зајакнување на односот помеѓу аналогни и дигитални време.Пишува-На/избрише-исклучување на часовникот бира функција подвижен пластични раце за да ги поттикне учество на студентите.Мерки 4. 92" x 6. 30".сет од 5.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)

Зголемувачот.Убава форма.Добро оптички својства.јасно.Издржливи.Производот параметри Модел : НЕМА.6771 С

DEN 1041.60
Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)

Дизајниран за Canon 60 D.Опремен со вертикалнизафат копчето на блендата, dial, AElock / FE заклучување копче, и AF то

DEN 464.16