• Неодамнешно
Замена на ПРОЦЕСОРОТ Ладење Вентилатор за Dell Inspiron 13 7370 7373 I7373-5558GRY-ГНОЈ Серија Лаптоп DJFK0 0DJFK0 5V 0.5 Фан

Замена на ПРОЦЕСОРОТ Ладење Вентилатор за Dell Inspiron 13 7370 7373 I7373-5558GRY-ГНОЈ Серија Лаптоп DJFK0

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

* Одговара Модели : Dell Inspiron 13 7370 7373 I7373-5558 GRY-ГНОЈ. * Компатибилен P/N : DJFK0 0 DJFK0. * Ќе добие : 1× ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење. * За струја : 4 жици / 4 игли конектор,DC 5v. * Нови фанови. * Нови * Одговара Модели :Dell Inspiron 13 7370 7373 I7373-5558 GRY-ГНОЈ * Одговара PN : DJFK0 0 DJFK0 * ќе добие : 1 x Coooling Фан.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)

Дизајниран за Canon 60 D.Опремен со вертикалнизафат копчето на блендата, dial, AElock / FE заклучување копче, и AF то

DEN 464.16